Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőt, szandált vagy mindkettő...

Cipőt, szandált vagy mindkettőt vennem kell majd?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van nagyon jó áron megvenni egy 19es kiscipőt.Sokan azt írjátok,hogy kb. egy évesen horják a babák.Mi szeptemberben születtünk.Ha hamarabb elkezd járni,akkor szandált kell vennem,nyárra?Utána pedig cipőt is?Ti ezt hogy csináltátok?Mert ugye jó minőségű cipő nem 1000 Ft.
2011. márc. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent akkor vegyél ha felmerül rá az igény.

előre semmiképp.


Ha elkezd járni akkor se jelenti azt hogy utcán fog járni és oda kéne cipő szóval ezért mondom hogy az majd akkor ott.

2011. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha menni fog nyáron, akkor igen, jó lenne neki szandál is. Zárt cipő mindenképpen kell, viszont nem tudod, éppen mekkora lesz a lába, mikor járni kezd.


Én most még nem venném meg neki, amúgy is úgy érdemes cipőt venni, hogy a baba lábára próbálod.

2011. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes, mert befürödhetsz ezzel.

Nagy lányom szintén szeptemberi, és ő csak januárban (16 hónaposan) kezdett járni, míg pici lányom 11 hónaposan járt, 12 hónaposan szaladt.

Nem lehet előre tudni.

És azt sem, hogy hányas lesz a lába, nálunk ez is nagyon különböző.

2011. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első cipőt én biztos csak úgy vennék ha ott lenne a baba és felpróbálná. Mi akkor vettük, amikor elkezdett kapaszkodva járni, és vittem magammal a lányomat cipőt venni. A méret mellett még sok minden számít, pl hogy milyen széles a lábfeje, lehet hogy bele se megy a lába a cipőbe, mert szűk lesz. Szóval én is várnék még a cipővásárlással.
2011. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!