Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisbabám szeme tök...

2 hetes kisbabám szeme tök csipás, valszeg valami gyulladás. A védőnő tanácsára kamillával kezelem, de nem látok sok eredményt. Van valakinek tapasztalata ezügyben, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sűrűbben kell kamillázni?
2010. szept. 2. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem belülről kifele kell törölni,hanem kívülről befele,mert különben vissza beviszi a"cuccot".
2010. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használtam egy csomó féle módszert, de semmi sem használt. Ma voltunk könnycsatorna mosáson, és nem olyan vészes, mint ahogy mondják. Én is be voltam parázva, hogy nagyon fog sírni, de ahhoz képest elég jól viselte. Nem engednek be oda ahol ezt csinálják, és amikor kihozták, meglátott engem és vigyorgott. Minél hamarabb vidd dokihoz, az a biztos. A feje is fájhat ha el van záródva a könnycsatornája. 4 hós kislány anyukája.
2010. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most akkor kívülről befelé, vagy belülről kifelé?
2010. szept. 2. 16:30
 14/14 anonim ***** válasza:
kívülről befelé.
2010. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!