Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirendel illetve napi...

Napirendel illetve napi etkezessel kapcsolatba tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Eddig volt reggeli 8 kor. Majd alvas 10töl 11ig, utana ebed fel 12 kor. Majd 2 töl fel 4ig ismet alvas majd uzsonna. Aztan este 7kor fürdes es vacsora tapszer. Ezenkivül hajnalban 4 5 körül van meg egy üveg tapszer.


A delelötti alvas kezd ki maradni illetve el tolodni. Ennel fogva az ebed ideje is is ki tolodik. 1 2 orara. Ezert ma be vezettem 11kor is egy adag gyünölcsöt amit a babam meg is evett jo izüen. Gondoltam ha lenne egy hosszab deli alvasa utana 2 fel 3 körül lenne az ebed. Este 6kor kapna megint szolid etelt es utana 7 fel 8 körül a tapszer. Ez igy jo szerintetek?



2021. okt. 15. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ki maradt, hogy külföldön nevelem jelenleg egyedül. Se szüleim, se anyos, se ferj, se vedönö. Gyerek orvos ilyenekert nem fogad irni neki pedig csak ugy nem lehet
2021. okt. 15. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? 1 év körüli? Egyébként jónak tűnik szerintem :)
2021. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 honapos lesz jövö heten.:)
2021. okt. 15. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb ilyenkor kezdett nekünk is kialakulni valamiféle napirend. Addig a lányom össze-vissza aludt,evett. Nekem ez úgy nézett ki, hogy reggel felkelt, ha kért tápszert akkor megetettem, ha nem, akkor kb egy óra múlva kapott tejpépet. 10-11 között gyümölcs, vagy joghurt. Aztán ébredéstől számított 4-4,5 óra múlva lefektettem aludni, ekkor még ivott tápszert az elalváshoz. Aludt 2-2,5 órát. Aztán kapott valami főzeléket. Este fürdés előtt vacsora, fürdés, játék, tápszer és alvás.

Számokban pedig, ha 8-kor kelt, akkor 9-körül tejpép, 11-kor gyümölcs, Dél - fél 1kor alvás 2-fél 3-ig. Fél 3-3 körül főzelék, 6 körül vacsora, 7óra fürdés és 8 körül aludt.

2021. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!