Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsértődnétek ha vennétek...

Megsértődnétek ha vennétek tüllt egy rokon születendő kislánynak és nem viselné az újszülött fotózáson?

Figyelt kérdés

Tudjátok, az újszülött fotózásra gondolok. Sokan tüll szoknyában és hatalmas masnis/virágos fejdíszben fotózzák a kislányt.

Kaptunk egy ilyen szettet a keresztanyukámtól.

Nekem ez valahogy nem jön be. Túl giccs. Meg szegény babákról ilyenkor még hiába atom cukik, nem igen lehet megmondani, hogy lánykák. Én ezt a szettet egy ovis korú kislányon (persze már pólóval) sokkal cukibbnak látnám.


2021. okt. 17. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődnék meg. Nekem olyan tucat lenne az a kép. Olyan legyen amit ti szeretnétek.
2021. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, bár alapból nem ajándékoznék ilyet, ha nem vagyok benne biztos, hogy örülni fognak neki. Ettől még simán lehet, hogy ő meg fog, emberfüggő, hogy ki mennyire veszi ezeket magára. Próbáld meg neki szépen elmondani, hogy te másféle stílust képzeltél, így bár köszönöd az ajándékot, de nem ebben lesz fotózva.
2021. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg, mert alapból eszembe se jutna ilyen hülye ajándékot adni.
2021. okt. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Maga az újszülött fotózás elborzaszt, ahogy hajtogatják azokat a szerencsétlen csecsemőket, nem hogy még papagájnak öltöztetve… 🤦🏼‍♀️
2021. okt. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem


De lehet csináltatnék nekik 1-2 képet, hogy örüljenek..


Talán meg is mondanám, hogy cuki, de egyébként ez a habos-babos dolog nem stílusom..

2021. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Hamar ilyen baromság jut valaki eszembe, mint a kosztümös újszülött fotózás, ahol eleve bazári majmot csinálnak a gyerekekből, olyan mindegy hogy rá ad e egy tüll vackot a többi mellé
2021. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Derjaderja ***** válasza:
90%

Nem. Szerintem amúgy cuki a tüll, de a fotózáshoz Ti válasszatok ruhát.

Esetleg csináljatok róla Ti egy képet, de ha belefer, akkor a fotós is készíthet.

2021. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Lehet meg fog sértődni, de ne foglalkozz vele, te gyereked.

Mi is kaptunk olyan giccses ronda rossz minőségű ruhákat, amiket sose fogok ráadni.

2021. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Én lehet, higy ráadnám egy kép erejéig és azt a keresztanyámnak küldeném.

Az összes babafotó egy kaptafa. Nem nagyon lehet egy csecsemőt másképpen fotózni. 😂

2021. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem jutnék el a megsértődésig, mert ilyen szrt nem vennék senkinek. Hülyét csinálnak szegény gyerekből vele.

Menne a facebookos baba zsibibe, vigyék ingyen ha kell. Majd valami ízléstelen c.ny elviszi.

2021. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!