Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsértődnétek ha vennétek...

Megsértődnétek ha vennétek tüllt egy rokon születendő kislánynak és nem viselné az újszülött fotózáson?

Figyelt kérdés

Tudjátok, az újszülött fotózásra gondolok. Sokan tüll szoknyában és hatalmas masnis/virágos fejdíszben fotózzák a kislányt.

Kaptunk egy ilyen szettet a keresztanyukámtól.

Nekem ez valahogy nem jön be. Túl giccs. Meg szegény babákról ilyenkor még hiába atom cukik, nem igen lehet megmondani, hogy lánykák. Én ezt a szettet egy ovis korú kislányon (persze már pólóval) sokkal cukibbnak látnám.


2021. okt. 17. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Én egy fotót csináltatnék benne annak a rokonnak, ha belefér az időbe. Nekem nem fájna semmibe, még ha rosszul is vagyok az ilyen cuccoktól, de ha kedvelem azt, aki jószívvel adta, akkor nem kockáztatnám meg direkt, hogy megbántom. Olyan kis semmiségről van szó.
2021. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de mondjuk nem is értem miért vett ilyet, ami teljesen függ a szülő ízlésétől, és újszülötteknek nem is áll jól. Ha megsértődne, meg lehet neki kedvesen mondani, hogy letisztult, egyszerű stílust kedveltek.
2021. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem sértődnék meg, bár én nem vennék ilyesmit. Ha mindenáron veszek valamit egy kismamának, akkor informálódom, hogy mit szeretne, magamtól nem veszek és nem is vettem soha semmit.


Őszintén szólva kicsit unalmas már, hogy úton útfélen vannak ilyen kérdések, amelyek arról szólnak ,hogy xy rokon meg akar sértődni valamin. Ha egy baba születik, akkor az az időszak a babáról és az anyáról szól, senkit nem érdekel a rokon. Ha valaki ezen felhúzza az orrikáját, akkor úgy járt, majd kisértődik, még nehogy már ,hogy amikor az ÉN babám megszületik, akkor is azt lessem ,hogy hogyan tehetek kedvére másoknak. Kit érdekel?

2021. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem, csak én vagyok ilyen ufó, hogy elborzaszt az újszülött fotózás azokban a természetellenes testhelyzetekben, szörnyű maskarákban, de örülök, hogy vannak még, akik így látják.
2021. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg. Semmi közöm hozzá, más babáján milyen ruha van, vagy milyen ruhában fotózzák. Ez csak a szülők döntése.
2021. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!