Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet úgy levágni a...

Mikortól lehet úgy levágni a körmeit, ha ébren van?

Figyelt kérdés
Nem ijed meg, ha először vágom le a körmeit ébren?
2008. dec. 12. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az első 3 hónapban vágtam alvás közben a körmét, mert féltem, hogy annyira hadonászik, hogy belevágok. Aztán egyszer kipróbáltuk úgy, hogy ébren volt. Csak nézi, nem hadonászik, illetve ha mozog is, le tudom fogni a kezét annyira, hogy biztosan le tudjam vágni, kb. 2 perc az egész. Én azt javaslom, ne akkor vágd, amikor kettesben vagy vele, hanem legyen valaki, aki beszél közben hozzá és eltereli a figyelmét. Nálunk Apa hülyéskedik neki és inkább azt lesi, nem azt, hogy én mit csinálok közben.
2008. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nagyon ugra-bugral, akkor egyszerubb, ha leragod neki a kormet. A biztos , h. nem vagsz bele az ujjacskajaba.

Es nem is lesz olyan eles a korme , mintha vagnad neki olloval.

Nekem bevalt.

Sok sikert:)

2008. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. dec. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!