Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem dokihoz a babát?...

Vigyem dokihoz a babát? Amikor hallgatom a lélegzését hallom mintha süvítene a tüdeje de nem köhög (nagyon ritkán elköhinti magát 1-3x egy nap) nincs láza sem és a torka sem piros. Magától helyrejön? Ne.ktek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk tanácsadáson , mondtam neki és meghallgatta , de elterelődott a szó vmi másra mert oltást is kapott.


Már pár napja így van.

Tehát amikor lélegzik nem hallom hogy tisztán veszi a levegőt.


Nem akarom hogy az legyen hogy mindenért rohanok a dokihoz .



2021. okt. 21. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Mennyi idős?

Amúgy én ezzel biztos nem vinném. Ha beteg is csak ha nagyon muszáj akkor viszem.

2021. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Oltást csak akkor kap ha látszólag egészséges. Ha bármit hallott a tüdejébe biztos h szól de be se oltja!
2021. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az orra is néha bedugul ha alszik , ezt kifelejtettem.
2021. okt. 21. 17:24
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor magától helyrejön?

Vagy csak rosszabb lesz ? És várjam meg míg betegebb nem lesz?

2021. okt. 21. 17:25
 5/9 A kérdező kommentje:
1es: 8hós majdnem 9
2021. okt. 21. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy telefont elengedhetsz érte,de nem fogja javasolni,hogy vidd be.

Folyamatos orrszívást fog amennyiben váladékozik és réteges öltöztetést.

Jóformán ameddig nem lázas és azt sem huzamosabb ideig mostanában nem nagyon mondják,hogy vidd be,főleg hogy már nem kicsi csecsemő akinél nagy gondot okozna egy megfázás.Szükség esetén adnak receptre köhögés csillapítót (száraz köhögés),köptetőt (hurutos),lázcsillapítót (bár recept nélkül is lehet venni kúpot is).

Azt szokták mondani,hogy ha 2-3 napnál tovább tart a lázasodás akkor vidd be vagy kimegy a házi orvos.

2021. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os:Gyerekorvos nem?
2021. okt. 21. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,az igen gyerek orvos,de ugyan úgy háziorvosnak is hívjuk.A gyerek háziorvosa,a felnőttnek meg felnőtt háziorvosa van :D
2021. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én is inkább telefonálnék.. engem nem hagyna nyugodni, de a jelenlegi helyzetben nem szívesen vinném orvoshoz, az én kisbabám sajnos ott szedett össze egy vírust, mert egy banális dologért oda vittem.. :) Nem árt erre is figyelni.
2021. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!