Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilányom 6 hetes, mit vehetnén...

Kilányom 6 hetes, mit vehetnénk neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

A zenélőkörforgót a héten fedezte fel, jobban nézegeti már és mosolyog, próbál beszélni hozzá.:) Elvan vele kb 5-10 percet magába.

Érdemes lenne szerintetek játszószönyeget venni? Ha igen, milyet? Vagy csörgőt? Bár inkább olyat szeretnék amivel egyedül is jól elvan, hogy addig tudjak vmit csinálni.:) Ötleteket várok szeretettel.:)


2008. dec. 12. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Bármit, ami színes és mozog:-)

A játszószőnyeg is jó ötlet.

Babatornáztató, azt is fel fogja fedezni.

Olyan játékokat, aminek vékony pántja van, hogy meg tudja fogni, a vastagot nem tudja átfogni. Jók a pamut játszólabdák, vagy kockák, ügyesen hamar megfogja és csörög is, színes is.-)

2008. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindegy, mert úgyse fog rá emlékezni. :) Én egyéves koromban egy rongybabát kaptam és két nap alatt megsemmisítettem. :D

6 hetes korában az anyukája közelsége, szeretete a legnagyobb ajándék neki.

2008. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
tyni love játszoszönyeg a brendonban most fél áron kaphato.én is most vettem,7 féle játék van rajta, 3 zenét játszik. szuper jol néz ki.jol fejleszti a babát!
2008. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, meg is nézem.:)
2008. dec. 12. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia mi is 6 hetesek vagyunk.A kiságyra szerelhető forgó-zenélő nálunk is bevált.Kapott játszó szőnyeget,amin macik meg labdák vannak,ja meg egy tükröződő valami-azt egyenesen imádja.Én mondjuk babahintán gondolkodom-de majd meglátjuk mennyi lesz a keret rá.

Igen tényleg anya közelsége a legjobb-de akkor ki mos főz takarít?!?

2008. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

6 hetes babának még teljesen felesleges mindenféle drága játékot megvenni, hiszen még épp csak felfedezi a világot!

Inkább vegyél neki ruhát! Több haszna van!

(nem bántásból írom) esetleg, ha nagyon játékot akarsz venni valami csörgő-zörgőt vegyél. arra buknak még ilyen pici korban. A zenélő forgót sem azért veszi észre, mert jól lehet játszani vele, hanem mert szép színes, és mozog!


Alapból hülye dolog olyat venni, hogy "ellegyen egyedül, mert ilyenkor, ha ébren is van, még igényli az anya közelségét!

Ne felejtsd el, hogy 9 hónapig a pocakodban növekedett!!!Csak mert 6 hete kibújt onnan, azért még kell neki a közelséged, az illatod, a meleged, a szívverésed, mert ő ezeket szokta meg. Ezt nem pótolja valami drága és értelmetlen zenélős kütyü, csak mert karácsony van... A nap nagy részét elvileg átalussz, az ébrenléti időt pedig igenis töltsd vele!

2008. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

A Brendon kínálatából. Játszószőnyeg Tiny Love Játszószőnyeg bébitornázóval Gymini Super Deluxe 15990 Ft.


Ennyi pénzért tudod, ki venné meg???


Fogsz pár plüssállatát, egy kis asztalt, aljára, oldalára felaggatod a játékokat, aztán kész!

2008. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem 2 lányom van! Soha nem volt egyiknek se játszószőnyeg sok ezrekért, sőt zenélőforgó is max 1-2 hónapig, de az is csak 3-4 hónaptól. Volt-sőt van-egy csomó plüssállat, egy halom gumijáték, csörgő...stb és nagyon jól elvannak vele. zenének meg be lehet kapcsolni magnót,CD-t,rádiót, TV-t. Neki még úgyis szinte tökmindegy, mi szól! :)A lényeg, hogy ha baj van, téged lásson! Majd akkor akard lekötni, ha már közlekedik a lakásban!


Bár nem 6 heteseknek való, de én még a tanuló kutya, tanuló asztal, beszélő porszívó, tanuló szék és egyéb ilyen baromságoktól is hülyét kapok.


Azért van otthon az anya a gyermekkel, csecsemővel, hogy tanítsa, hogy foglalkozzon vele, nem azért, hogy valami ostoba játéktól tanuljon!

2008. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
anyák lapjában van kupon és igy 7990ft-ért lehet megvásárolni decemberben a tyni love játszoszönyeget..
2008. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is 6 hetes a kislányom, egy plüss csörgőt vettem, meg egy gyermek evőeszköz készletet. Egyiket sem azért, mert fontos neki a fa alá tenni, hiszen azt sem tudja, h mi az, hanem azért, mert a csörgő megtetszett, az evőeszköz meg akciós volt az egyik bolthálózatban. Sztem ennyi idősen még nem fogják fel, h mi ez az egész karácsonyosdi. Azért persze berakom az ajándékokat a fa alá, de inkább magam miatt, mint miatta. :) Ruhánk rengeteg van, így azt én nem veszek, de véleményem szerint az első karácsonyra vmi olyat érdemes ekkora babának venni, amire szükségetek van/lesz. Majd a jövő karácsony lesz számára igazán érdekes. Esetleg vegyél vmi jelképes ajándékot, amit majd később meg tudsz neki mutatni, ha megkérdezi, h mit kapott az 1. karácsonyára! Elég sokba kerül a pelus, popsitörlő is, pl én mkinek megmondtam, h azt kérünk karira. :)
2008. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!