Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilányom 6 hetes, mit vehetnén...

Kilányom 6 hetes, mit vehetnénk neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

A zenélőkörforgót a héten fedezte fel, jobban nézegeti már és mosolyog, próbál beszélni hozzá.:) Elvan vele kb 5-10 percet magába.

Érdemes lenne szerintetek játszószönyeget venni? Ha igen, milyet? Vagy csörgőt? Bár inkább olyat szeretnék amivel egyedül is jól elvan, hogy addig tudjak vmit csinálni.:) Ötleteket várok szeretettel.:)


2008. dec. 12. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodtan vegyél bármit, amit a pénztárcád elbír! Én "magamnak" veszek gyerekjátékokat (ő még nyilván nem tudja kiválasztani), rettentő jól szórakozom velük! Szerintem most megvehetsz olyan dolokat is, amik később kellenek (esetleg akciós), etetőszék, babahinta, pihenőszék, babák, mókagolyók, előbb-utóbb úgyis fog velük játszani. Nálunk fontos a kari ajándék a gyereknek (5 hós), mégha nem is tudja értékelni, jó érzés a tudat, hogy kap valamit (mi etetőszéket tolunk alá, és egy rongybabát - hátha kitart 3 napig :)). Én a hugomnak is veszek ajándékot a fa alá, pedig külföldön él, évente 1x jön haza! Sőt, egy terítéke is van az asztalon! Ki hogy éli meg az ünnepeket! Hajrá!

Az pedig hogy egyedül elvan, nem jelenti azt, hogy egész nap magára van hagyva! Nagy különbség! A gyereknek is meg kell tanulnia egyedül játszani! Úgyis "szól", ha már unja egyedül... :)

2008. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!