Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek magas...

Milyen cipőt vegyek magas labfejre ?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hónapos , 24es lába van de egy számmal nagyobbat szoktam venni mert nagyon magas a lábfeje . Szeretnék neki téli cipőt , csizmát venni . Holnap készülök bevásárlásra de jobban szeretném interneten megrendelni mert kicsit náthás a kicsi .

Ausztriában élünk , általában Elefanten cipőt veszek , vagy Richtert.

Van egy nagyon nagyon szuper minőségű márka. A Steiff. Átszámítva 36 ezer forintért rendeltem neki egy téli bakancsot de egyszerűen nem megy bele a lába.

Nem tudom hogy leírni. Egyszerűen elakad. Nem tudja beledugni. Tehát a sarka teljesen fent van . Én meg tuszkolom , ő meg sírt és kb 1.5 perc után feladtam. Visszaküldtem a csizmát.

Aki hasonló cipőben jár , ( szó szerint 🙂) milyen fajta cipőt vesz ?


2021. okt. 27. 13:38
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]



Most épp ezt neztem

2021. okt. 27. 13:50
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy esetleg ez . Szerintetek ebbe könnyebb lenne belebujni ?

2021. okt. 27. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak próbálgatni lehet. Nekünk a lányomnak ilyen, 2 éves. Tépőzárasak jöttek be idáig, márkától függetlenül. Ami cipzáros az nálunk esélytelen. Tavaly télen kezdett jarni akkor suoerfit tépőzáras csizmája volt.
2021. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ránézésre inkább a második, az előző voltam
2021. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a kisfiam lábfeje, Primigi cipők szoktak jók lenni.
2021. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. okt. 27. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Superfit nem túl jó, magas lábfejű gyereknek főleg nem. Szívós anyagból készülnek, jó a minőségük, de nagyon szűkek és kényelmetlenek.
2021. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]



Most még ezt találtam. De már teljesen elbizonytalanodtam. Valószínűleg inkább hétfőn elmegyünk együtt a my shoes- BA és ott legalább fel lehet próbálni

2021. okt. 28. 11:54
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]



Erről mit gondoltok ? 😅

Épp most találtam. Cipzáros úgyhogy lehet hogy ez jo lenne .

Sajnos nem túl nagy városban élünk és a boltban elég kevés a választék.

2021. okt. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!