Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mikortól alszanak már csak...

Kb mikortól alszanak már csak egyszer napközben?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hós és még 2x alszik, nálatok mikor lett már csak egy alvás? És ezt majd ő állítja be magának, hogy mikor alszik?
2011. márc. 4. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ő állítja be! :)

A kisebbik fiam sajnos már 8 vagy 9 hónaposan leszokott a délelőtti alvásról, pedig korán kelt reggel.

A másik fiam viszont még másfél évesen is szunyókált egyet délelőttönként.

2011. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk 1 éves kora körül volt a váltás. Azt észre lehet venni, hogy ha 2 alvás már sok neki. Nem akart aludni délelőtt, vagy ha mégis, akkor nagyon sokáig kellett altatni mind a kétszer.
2011. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majdnem 1 éves volt amikor már csak 1 x aludt napközben !
2011. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hós volt, amikor átállt, egyszerűen nem volt már álmos, hiába tettem le. Először még f12 körül aludt e, aztán ez is kitolódott szépen későbbre. Most már 18 hós, azóta nem aludt kétszer napközben.
2011. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta alszik csak 1x ebéd után
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hós korától kűzdöttünk a 2 alvással már, olyan 2-3 hét alatt állt át egy alvásra, szóval 11 hósan már csak egyszer aludt, ő állította be magának, azzal, hogy elhagyta a délutáni alvást, én meg próbáltam minél tovább ébren tartani délelőtt. Először csak 11-ig bírta, de hamar átállt arra h délben alszik.
2011. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h még 2x alszik. Az én kislányom ilyen idősen még 3x aludt. Aztán úgy 9 hónapos kora körül tért át a 2 alvásra és most 13,5 hónapos és úgy tűnik már elég neki 1 alvás.
2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én úgy jöttem rá , h elég neki az egy alvás, h amikor még 2x aludt akkor az így nézett ki. Délelőtt 11 körül elaludt, aludt másfél órát, délután 4 körül ismét alvás, de ez egyre kevesebb lett, ekkor döntötem úgy ,h inkább a 11 órát kitolom ameddig lehet és akkor csak 1x alszik. 1 óra felé rakom le és alszik2 órát.
2011. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!