Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajhullással hová forduljak?

Hajhullással hová forduljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem,eléggé hullik a hajam...Hová menjek ezzel,úgy értem h háziorvoshoz vagy kihez forduljak?Vagy esetleg tudtok vmit erre? Az elevitet szedem folyamatosan.

Köszönöm!


2008. dec. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt a hormonok miatt nem hullik olyan mértékben a haj, mint szokott (ilyenkor látványosan dúsabb a haj). Ezt szülés után pótolja be. Nekem is nagyon hullott szülés után, de mostanra már normalizálódott (5 hó). Úgyhogy, ha nem csomókban hullik, akkor ne aggódj, el fog múlni. A barátnőm haja egyébként bebarnult terhesség alatt... aztán visszavilágosodott! Úgyhogy bármi elképzelhető!
2008. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam is nagyon hullott szülés után, a hormonváltozás miatt van.Szedtem vasat meg Revalid kapszulát+használtam Bánffy hajszeszt is, és rendbejött.
2008. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasat tudsz rá szedni.
2008. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. dec. 12. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon hullik a hajam, elvileg 5-6 hónapig tart, de valaknek a szoptatás végéig.Néha úgy tűnik csomóban huillik, de nincs lyuk a helyén, szóval, minden fésülésnél, vagy hajba nyúlásnál minimum 10-15 szál....ami meg nem hullik ki azt a drága kisfiam kitépi :o)

4 hós

2008. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindannyiunknak borzalmasan hullik. Nekem is csomókban. Levágattam rövidebbre és mostanra elállt (5és fél hós a babám). Ne költs rá, mert annyi hull el, amennyi a terhesség alatt kellett volna. Ez teljesen normális dolog, csak kicsit ilyesztő. Tényleg azt hittem, megkopaszodom, nem beszélve a párnán és mindenütt található hajcsomókról. De tiszta magától elállt, miután levágattam. Ne búsulj!
2008. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 3 hónapig hullott rengeteg (3 és fél hótól kb. 6 hóig), de most majdnem 7 hónapnál csupa babahaj a fejem. Mindenütt tele vagyok ici-pici hajakkal és úgy csillog a hajam, hogy mindenki megjegyzi milyen szép. Igaz, én elkezdtem 1 hónapja használni egy Schwarzkopfos hajhullás elleni sampont.

A lényeg, hogy a hajhullást nem nagyon lehet elkerülni, de egyszer csak vége lesz, ne aggódj!

2008. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoptatsz a dokim szerint nem ehetsz vasat, de ne izgulj, nekem 5,5 hónapig hullott a hajam, ekkor vágattam a zaljából és elmúlt. Ha tudsz, esetleg próbálj vágatni, ez szerintem segít.
2008. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!