Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki mindig a...

Miért folyik ki mindig a pelusból a pisi?

Figyelt kérdés
1 hós a fiam és éjjel mindig tiszta pisi a háta, többször át kell öltöztetnem. Már többféle pelust kipróbáltam. Lehet túl laza a pelus, vagy mit rontok el? Hátán vagy oldalán alszik, velem összebújva és mindig a háta lesz pisis. Nappal semmi gond, akkor ált hason van. Köszi
2008. dec. 12. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia,sztem nem elég szoros a combjánál,én is így jártam az elején,állandóan kifolyt minden...Most pampers-t használunk,és én úgy szoktam,h ha ráadtam a pelust,a hátulját még felhúzom,így a comboknál szorosabb lesz(remélem érthetően írtam)..:)


14 hetes anyuka

2008. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Az én kisfiamnak is kifolyt sokszor a pisi este, nekünk az volt a baj, hogy a biguja felfele állt, és felfele pisilt, mikor este rakod tisztába, fordítsd lefele a bigut. Nekünk ez bevált.

2008. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

velünk is így volt! nálunk úgy oldódott meg, hogy éjszakára egy mérettel nagyobb pelust adtam rá (2-es huggiest, mert az gumis derekú. nappalra olcsóbbat és kisebbet használunk.)

próbáld ki!

2 hós baba anyukája

2008. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is többször jártam így. Aztán éjszakára szorosabbra vettem a pelus derekát és azóta nem volt baleset.
2008. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én textil pelussal áttekertem, de mikor már átalussza az éjszakát nem lesz baj.
2009. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!