Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jó ötletetek arra, hogy...

Van jó ötletetek arra, hogy mivel védhetném meg, hogy kisfiam ne szedje ki a cserépből a virágföldet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

- felteszed a virágot valahová

- agyaggolyókkal beszorod (de gondolom ez érdekesebb mint a föld)

- nAGY TERMÉSKÖVEKET TESZEL RÁ

- a fiad mellett állsz és nem hagyod hogy kiszedje

- a fenyőfákra lehet kapni fenyőszoknyát azzal takard le a cserepet


most ennyi jutott eszembe hirtelen


bocs a nagybetűért nem szándékos...

2010. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kivágsz egy kartonlapot, amekkora a cserép és azzal teríted le. (persze a széléről befelé kell vágnod egy csíkot és a virág vagy fa? köré egy kört). Én egyszerűen eltűntettem a virágokat a lakásból, csak 1-2 maradt,a zokat pedig fentebb tettem.
2010. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk ugyanez van.

Segíteni nem tudok, de hátha kapunk hasznos választ.

1 db fikusz fánk van, nemigen lehet feltenni sehova, hiszen 1,5 méter csak a fa.

Én ma a kezére csaptam idegességemben, mert ezerszer elmondtam, hogy nem szabad, erre fél perc alatt kiásta a gyökeréig. Pedig az erkélyen van a virág.

2010. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én öcsém a lába közé vette a cserép virágot meg egy kiskanalat és azzal ette belőle a földet. :-)

Persze csak amíg nem vettük észre és vettük el tőle.

Egyébként semmi baja nem volt tőle soha. Csak úgy ropogott a foga alatt a homok. De egy idő után már nem volt érdekes és abbahagyta. A kartonlapos megoldás jónak tűnik.

2010. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos semmi nem jött be. Egy pár hónap után megunta. Próbáld elterelni a figyelmét. Én még olyat is próbáltam, hogy egy régi harisnyát húztam alulról a cserépre és a növény száránál megkötöttem. Nem szép, de legalább ha jön valaki magyarázkodhattam miatta :) Sajnos ez sem volt megoldás, csak kreativitásra sarkallta a lányomat, hogy hogy férjen hozzá. Kitartást!
2010. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én éppen tegnap varrtam "szoknyát" a virágomnak. Egy függöny darabot cső alakra, alul-felül gumi és ráhúztam a virágra. Az alja a cserépen a teteje a virág szárán. A lényeg kilátszik. 6 hónapos a lányom de nem tudom jó lesz-e így, mert most meg a függöny tettszik neki, azt huzigálja, de még nem tudta leszedni. Alá gurul és belekapaszkodik, talán ez sem végleges megoldás.
2010. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kisfiam közel 2 éves, mindent megold, sőt még jobban felhívom rá a figyelmét.

Imádja a kavicsokat, egyből kiszedné.

A kartonlapot is.

A "szoknyát" is lerángatná.

2010. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!