Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "vegyem" rá, hogy...

Hogyan "vegyem" rá, hogy hagyja békén a függönyt, virágföldet, DVD lejátszót, stb?

Figyelt kérdés
8 hós, most lendüült bele a kúszásba és minden veszélyben van. A CD állványokat már elpakoltuk, de avirágokat nem tudjuk, a DVD lejátszó a TV alatt van, azt is eléri. Ti hogy oldjátok meg, hogy békén hagyja? Rászólók rendszeresen, hogy nem szabad, rázom a fejem és az ujjammal is mutatom neki, héátha megtanulja, de egyenlőre jelét sem mutatja... Mehgtanulják-e egyáltalán?
2009. júl. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet. Ráadásul, ha én még rácsakpok egy picit a kezére kiröhög és azt hiszi ez valami jó játék:)

Majd idővel csak megtanulják, mit jelent a nem szabad.

2009. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát el kéne pedig pakolni valahogy. Megtanulja amúgy persze, de csak később.
2009. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hós kora érti a nemet, ő már 4,5 hós kora óta mászik, tehát nagyon aktív, egyszer a számítógéphez felállt, és elkezdte nyomkodni, erélyesen, hangosan rászóltam hogy nem, erre ő összerezzent, mert megijedt, sokáig nézte az arcom, hogy most mi fog történni, de nem változtattam az arcomon semmit, fogta magát és elment, most 10 hós, most már rendesen érti, mert mikor nemet mondok, elkezd sírni, de szót fogad és elmegy onnan. Van hogy rácsapok a kis kezére is.
2009. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is jön a sírás, akkor jön a pityergés. A kezére én is rácsapok picit, de azt magasról le...ja.
2009. júl. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!