Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos baba ha már...

Két hónapos baba ha már kezdene felülni az nagyon korai?

Figyelt kérdés
Félig ülő/fekvő helyzetben van ilyenkor az ölemben a felhúzott térdeimen. Pár napja azt vettük észre h kezdi magát felhúzni. Én fogom a kezeit de kicsit se húzom hanem ő magát előre tolja. Nem korai ez még? Nem hagyom h sokáig ülve maradjon.
2021. nov. 8. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
De igen nagyon korai. A 3. lányom is ugyan ezt csinálta. Feszesek voltak az izmai később a forgás se ment neki, a kúszás kimaradt..Nézesd meg.
2021. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne-ne-ne-ne-ne-ne-ne-ne és ne.

Naggggggggyon korai! Ha nem szeretnél súlyos gerincproblémákat neki, akkor ezt hanyagoljátok és tartsd másként.

2021. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is ez volt. Feszes izomzat okozta, nem fordult hasra később, úgyhogy 2,5 hónapig jártunk Dévényre és tsmt tornára. Nézesd meg.
2021. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Szia követem ha nem baj.

Ugyanez van nálunk is pár napja. 3honapos lesz jövőhéten de egyszerűen addig ordít mig nem ülhet. Nem engedem neki par másodpercnel tovább de olyankor egyből csend van. Ha a hátán fekszik is erőlködik és húzná magát felfelé 😅

2021. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
4-es. Dettó ugyanezt csinálta a lányom. Nagyon nem jó sajnos. 3-as vagyok.
2021. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek ti okosabbak, anyák! Nem kell akkor félülő helyzetbe tenni.

A baba érdeke!


Feküdjön! És el kell vinni dokihoz.

2021. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Előbb gyerek orvoshoz vigyem és ő majd beutal a megfelelő helyre? Vagy h működik ez?
2021. nov. 8. 09:25
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 6os. Nincs a gyermek félülő helyzetben. Legalábbis az enyém nincs. Ha ölbe vesszük is vagy fekve van az ölünkbe vagy a vállamon van a feje és úgy tartom. Ha leteszem a kiságyba folyamatosan erőlködik és húzná magát, ülne felfelé. Ugyanez van az ölünkbe amikor fekszik. Senki nem mondta, hogy itt bárki is okosabb..

4es voltam..

2021. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
3. vagyok. Én vittem magamtól dévényeshez felméretni, mikor látt hogy gond van illetve volt tsmt tornász ismerősöm, így vittem hozzá is. Természetesen ha a gyerekorvosnak szólsz, ő biztosan segít. Állami úton viszont nagyon sokat kell várni és ilyenkor jó, ha minél előbb elkezdik a kezelést.
2021. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fekve egyáltalán nem akar felülni nekünk. Csak ha a felhúzott combunkra fektetjük. Fordulnia hasról hátra és fordítva mikor kell tudnia? Még nem csinálja de a fejét hason fekve már egyre tovább tudja megtartani
2021. nov. 8. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!