Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot vettetek a gyereknek?

Bébikompot vettetek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom es a vedono is azt mondja hogy veszelyes,nem egeszseges,ne vegyek.


De igazabol en,parom,testvéreim mind hasznaltuk annó kiskorunkba ...es itt vagyunk,semmi bajunk


Szerintetek?


2021. nov. 11. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
104 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
A gyógytornász barátnőm mondta, aki dévényezik, hogy borzasztóan rossz a kicsi gerincének. Nagy hiba ilyenbe járatni az alig totyogó picit.
2021. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem, egészségtelen és felesleges is.
2021. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy MÉG nincs komolyabb bajotok.


Az, hogy árt a gerincnek, nem azt jelenti, hogy a baba lendületbol lerokkan. Hanem hogy a növekedés, illetve a felnőtt élete során hatványozottan jelennek/jelenhetnek meg gerincproblémak, illetve ebből adódó egyéb mozgásszervi gondok (derék, csípő, térd, boka stb.) Tehát mondjuk lehet, hogy bebikompozas nélkül 50 évesen nem kezdene fájni a dereka.

2021. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert utánajártam rendesen, hogy miért káros és nekem az nem elég érv mellette, hogy xy is benne volt, mégsincs semmi baja
2021. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Mi ajándékba kaptuk a bébikompot, és bizony beletettem. Ez volt az egyetlen ami lefoglalta, így én meg tudtam mellette élni legalább. Leszarom ki mit gondol
2021. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

Lányom kapott, nagyi vette neki, magamtól nem vettem volna.

Teljesen felesleges volt! Én már csak akkor ültettem bele, amikor már tudott ülni, és kapaszkodva lépegetett, de akkorra meg már nem volt érdekes. Korlátozta a mozgását és ez piszkosul idegesítette. Talán 2x5 percet maradt meg benne... 1 dolog hogy káros, a másik meg hogy felesleges!

2021. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Jaj mennyi bebikompos lepontozo van.


Az a lényeg, hogy lehessen nyugodtan facebookozni, nem számít, hogy szetmegy a gyerek.

2021. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem vettem, kaptunk, de soha nem ült benne mert a mozgásával alapból gond volt. Viszont a játszós részét szerette, azt leapplikáltam és sokáig használta.


Akitől kaptuk, az használta és nem volt gond, de én nem mertem beletenni a gyereket. Ellenben pihenőszékben ült alkalmanként.

2021. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
"Tehát mondjuk lehet, hogy bebikompozas nélkül 50 évesen nem kezdene fájni a dereka." - Számtalan más dolog miatt is fájhat valakinek a dereka, többek között a teljesség igénye nélkül kiváltó lehet a légkondi, az ülőmunka, mozgásszegény életmód, nagy súlyok helytelen emelése, mozgatása.
2021. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Gyerekkoromban nekem is volt bébikompom, bár nem olyan, mint ezek a maiak, úgyhogy nem tudom a különbséget, internet meg nem volt, szóval a szüleim nem azért használták, hanem mert mászkáltam, és anyukám mondjuk szeretett volna nyugodtan főzni úgy, hogy ne arra kelljen pluszban még figyelnie közben, hogy velem mikor történik baleset.

Én is olvastam és hallottam a hátrányokról, de én magamon nem tapasztalom, aktív életet élek, és igyekszem ezt tudatosan megőrizni.

2021. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!