Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem rég született a gyermekem...

Nem rég született a gyermekem 32 hét 3 napra és ma vagyunk a 35 hétben. És az lenne hogy ti mit gondoltok arrol hogy a dr nővel meg beszéltük hogy ezen a héten haza mehetünk erre meg tegnap be vágja hogy még várjunk 1 hetett?

Figyelt kérdés

Szóval a dr nővel több mint egy hete meg beszéltük hogy ezen a héten haza enged minket a babámal de végül meg gondolta magát és ezt annyival zárta le hogy mert a gyerekemnek bármikor lehet légzés ki maradása a 19 nap alatt egyetlen egyszer sem volt ilyen.

Azt tudni kell hogy ahoz képest hogy a babám kora szülött 0 perces kora ota nem kellet rá segiteni a légzésre még oxigént sem kapott.

A súlya gyarapodik nem fogy csak szopizik.

Több mint 1 hete velem van lent és több mint 400 grammot hízot csak azóta mióta velem van de ezt sem veszik sajnos figyelembe.

Mit tegyek szerintetek?



2021. nov. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Az orvosnő az, aki erre válaszolni tud. Én kivárnám azt a 7napot.
2021. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, a doktornő (ÍGY írják helyesen!) nem ok nélkül akarja még egy hétig megfigyelés alatt tartani a babát.

Szerintem neked is megéri egy hetet várni, mint adott esetben elveszteni a babát.

2021. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak hogy semmi baja sincs a gyermekemnek, semmi rossz lelete sincs, az ápolók is velem értenek egyet, hogy több mint 1 hete meg lett beszélve, hogyha nincs semmi baj akkor haza mehetünk ezen a héten.

Mint írtam nem volt légzés ki maradása.

2021. nov. 11. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ki ért jobban a gyerek egészségi állapotához: egy orvos vagy te vagy egy ápoló????? Nem gondolod, hogy az orvos nem véletlen tanult majd 10 évig, mire végzett?


Elég felelötlen embernek tünsz, ha ennyire mindegy neked a gyereked egészsége, esetleg élete!

2021. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosra. Sajnos a baj megtörténhet bármikor. Ezt nem lehet tudni előre sajnos. Várd ki azt a pár napot, ne légy felelőtlen anyuka.
2021. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem CSAK légzés-kimaradás miatt tarthatja vissza a gyereket az orvso, egész biztos van valami, ami nem egészen olyan, mint kellene!
2021. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A gyereked koraszülött, fejletlen mindene. Ha jó húsban is van akkor is úgy jött a világra, hogy az időre született babákhoz képest fejletlen és egy rakás gond adódhat. Mondjuk elég érdekes, hogy egy hétre előre ilyet ígértek neked, mert nem szokás. Fogadd el, mást nem tehetsz. A baba egészsége az első.
2021. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es: szerintem a "megigérték" úgy történt, hogy a doktornö olyasmit mondott, hogy ha minden rendben lesz a babával, akkor hazamehetnek ezen a héten, a kérdezö meg ezt fix igéretnek vette.

(Eleve elég butuskának tünik a kérdése meg a reakciói alapján, nem tudja felfogni, hogy a gyerek egészséges/élete miatt akarják még egy idig benn tartani)

2021. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még csak 35 hetes lenne. 5 hétig még pocakban kellett volna lennie. Még igyis örülj hogy ilyen hamar haza mehettek majd. Én is ebbe voltam csak nekem 34 hétre született es 3,5 hét után engedtek haza a kislányomat. Nagyon örültünk neki. Mások hónapokat bent vannak. Nyugi. Az az 1 het mar nem sok.
2021. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hét nem a világ vége. Gondolj erre úgy, hogy biztosra mentek. Tudom, hogy nem kellemes a kórházi környezet, de valahol jól esik biztonságban, biztos kezekben tudni a gyereked, nemde? :) Kitartást!
2021. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!