Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ficánkoló kisbaba mérése?

Ficánkoló kisbaba mérése?

Figyelt kérdés

hogyan mérjem le a néha síró és ficánkolni nagyon szerető kisbabámat etetés miatt?


nagyon változik a súlya, több mérés után is, mert állandóan mozog a mérlegen :D 2 hónapos.


Köszi



2021. nov. 12. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a választ nem tudom, csak kíváncsiság, 2 hónaposan miért méred minden evés előtt? Az enyém sokat vesztett a súlyából és még itthon is tovább fogyott, ezért én is mértem, de csak kb 3 hétig, már akkor is mondta a védőnő, hogy túlzásba viszem (egy hét után elkezdett szépen hízni).
2021. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű, nyilván a mérések így nem lesznek pontosak, te meg csak izgulni fogsz miatta. Nekem is az lenne a kérdésem miért méred? Az orvos mondta, vagy csak a magad "megnyugtatására"? Ha az utóbbi, én azt tanácsolnám, hogy hetente csak egyszer mérd meg.
2021. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Semmi értelme nincs ha sír, ficánkol. Nekem egy hétig kellett orvosi utasításra mérni mennyit eszik de baba mindig bealudt evés végére, aztán vagy nem keltettem fel vagy sírás lett a vége így kb semmi értelmes adat nem gyűlt össze. Ha nem muszáj ne méregesd. Egy ideig hetente mértem péntekenként fürdés előtt a saját megnyugtatásomra utána vissza kellett adni a mérleget és láss csodát, azóta ugyanúgy fejlődik, nem is foglalkozok a súlyával.
2021. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem kéri valami miatt, hogy méregesd, akkor bőven elég, amikor a védőnő leméri. Ne stresszeld magad!
2021. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!