Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes újszülött kisfiam...

3 hetes újszülött kisfiam minden ébren töltött percét sírva tölti, normális ez?

Figyelt kérdés
Mindent is próbáltam, de csak sír. Rajtam fekve, kendőben, hordozóban, kézben tartva, ringatva, sétálva, bepólyázva kb mindenhogyan csak sír, ha ébren van. Tápszeres, mindig büfizik evés után és nincs pelenka gond sem, nem is húzza össze magát, nem tűnik pocakfájósnak. Nem tudom már mit csináljak, csak ne sírjon.. anyukám itt volt, neki kb 10 másodperc után abbahagyta a sírást, nem tudom hogy csinálja, nem futhatok hozzá örökké, hogy segítsen megnyugtatni😭 lányom olyan könnyen megnyugodott, ő meg csak sír és sír 😭 hordoznám én egész nap, de úgy is csak sír. Nem most kezdte, születése óta ez megy. Kórházban is megkaptam micsoda cirkuszt csinál ez a gyerek...
2021. nov. 15. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer váltás?
2021. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zene, vagy fehér zaj se nyugtatja meg? Nálunk a sima popslágereket imádta a lányom (pl. Dua Lipa), arra táncoltunk sokszor vele. Mikor elaltatod, mire nyugszik meg?
2021. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Unokámnál tej és szójaérzékenység okozta a bajt. Mióta az anyuka ezeket elhagyta az étrendjéből, jól van a baba.

Más rokon kiscsecsemő csípőficamos volt, ő is extrém sokat sírt. Az ortopéd orvos szerint a csípője miatt voltak fájdalmai.

Semmiképpen se hagyd annyiban, ezt ki kell vizsgáltatni.

2021. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derjaderja ***** válasza:
100%

A szülésnél minden rendben volt? Jó Apgarral született.

Letéve a kisfiam is sírt mindig de karban megnyugodott...

2021. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kipróbálnék más tápszert, megnézném, hogy nincs-e a laktózzal baja, netán a tejfehérjével. A lányom 4 hónapig sírt, mire rájöttünk, még egyszer nem csinálnám így végig, azonnal próbálkoznék.
2021. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt születésnél gond, 4 aztán 9 volt az apgarja, az intenzív osztályon volt megfigyelésen, nem tudtunk együtt lenni. 3 óránként jártam be hozzá szoptatni, de akkor mindig aludt, amikor ébren volt akkor nem szóltak és rögtön kapott cumit meg tápszert. Szerencsére nem volt baja ezért hamar hazajöhettünk, 4 napot voltunk bent. Kórházban beba supremet kapott, itthonra is azt vettem, meg fejek amennyit tudok, de sajnos nagyon kicsi ez a mennyiség, meg a lányommal sem tudok foglalkozni ha rajtam a mellszívó. 2 napja kap milumil 1est. Biogaiat, espumisant adok neki. A kimaradt testkontakt miatt is kezdtem el hordozni, segített tanácsadó is. Este viszonylag könnyen elalszik, kezd pici rendszer lenni az ébredéseiben, kb 9kor eszik, mellettem fekve öbölben elalszik, kb 1 órakor kel enni, nagyjából 1 óra múlva alszik vissza kb 5ig, megint eszik és alszik vissza. Ezt kb 1 hete így csinálja. Rákérdezek orvosnál amiket írtatok.
2021. nov. 15. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért jártam be hozzá 3 óránként, mert azon az osztályon sajnos ez volt a szabály 😞
2021. nov. 15. 12:11
 8/9 Derjaderja ***** válasza:
100%
Lehet az izomtónussal is baj, ha ilyen szülés körüli dolgok voltak.
2021. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen baja lehet. Én elvinném valami komolyabb orvoshoz. Pl fejlődésneurológushoz.
2021. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!