Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka vélemény?

Pelenka vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Véleményt szeretnék kérni.Tudom,hogy ki kell tapasztalni mert más-más pelenkák jönnek be a babáknál.De véleményt szeretnék kérni,hogy a Libero newborn jó pelenka-e vagy a Libero touch?Meg a DM-es (Babylove) pelusra is kíváncsi lennék.Arra gondoltam,hogy napközbe a DM-es pelust estére meg Liberot használnánk vagy fordítva.Tapasztalatok esetleg?

Előre is köszönöm a válaszokat.

30hkm



2021. nov. 15. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a DM-es nem vált be, valamiért mindig kifolyt a pisi :( Végül a Pampers Active lett a befutó. Viszont nagyon-nagyon sok ismerősöm volt elégedett vele, úgyhogy azt gondolom, tényleg ki kell tapasztalni :)
2021. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel szinte az összeset végigpróbáltuk, a másodiknál csak dm-eset vettünk, bugyipelenkából a rossmannos vált be.

(elsővel a libero is jó volt, 6 hónapos koráig - onnan az volt a ritkább, ha nem jött ki a tartalom)

2021. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Libero Touch jött be messze a legjobban, mi mindig ezt használjuk már a második gyerekkel lassan.
2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Libero touch nagyon jó fajta. A dm-es nem jött be nekünk sem :)
2021. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére minden bevált 😊 pampers premium care és libero a favorit de csak a tapintása miatt, mert szuper jó puha. Egyébként babylove, babydream, lupilu pelust is szeretjük. Használtunk még Violettát is és azzal is elégedettek voltunk. Az Aldis és Tescos annyira nem tetszett, mert nagyon mű és kemény a tapintása de egyébként pisi-kaki bent maradt. Szerintem nyugodtan adhatsz a picire éjszakára is dm pelust.
2021. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte a Libero volt a kedvenc, aztán átszoktam a Pampersre és a Rossmannosra. Én vettem vagy 8 félét, mindegyikből a legkisebb csomagot és végigpróbáltam. Volt, amelyikből ugyan nem folyt ki semmi, de a ragasztójával mindig bajlódtam (a tesóm szerint meg az volt a legjobb). Szóval ezt tényleg majd kitapasztalod.
2021. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Liberot ajándékba kaptunk pár db-ot, jó volt. DM-est használtunk kb 1 éves koráig, utána már kifolyt belőle mindig a pisi. A Lupilu soha nem volt jó, abból mindig kifolyt. Végül a Pampers vált be.
2021. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A Libero newborn-nak a fazonja nem passzolt sehogy se a babára, olyan furcsán magas derekú hogy én nem bírtam normálisan ráadni, viszont a touch-ot szeretem, nekünk az is meg a Pampers is egyformán bevált. A dm-es pelenka is teljesen rendben volt, csak ritkán veszek mert felénk nincs dm. És jó vékony pelenka, nálam ez is szempont, hogy minél kisebb csomag legyen a baba alatt.
2021. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig lupilu-t bugyi és sima is használtuk használunk most is (2) éves nagyon be vált sosem folyt ki semmi szerintem az ára is jó
2021. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is sokfélét próbáltunk: lupilu, Babylove, Babydream, Tesco márkás, Libero comfort, Libero Touch, Pampers Active és Premium Care. Mindegyik bejött. Egyik sem okozott kiütést, mondanék bent maradt, aminek kellett.

Annyi, hogy számomra a Pampers Premium Care és a Libero Touch jött be, kialakítása és puhasága miatt 😊

2021. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!