Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom tegnap...

9 hónapos kislányom tegnap este és ma este is kihányta a tápszert evés után kb.1 órával. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Délutáni kanalasoktól semmi baja.Beba 3 banános tápszert kap és eddig nem volt baja tőle.Lehet nem is a tápszertől hányt?De akkor mitől?
2010. szept. 4. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Orvoshoz vigyed, és ne arra várj, hogy itt megmondják mi a baja a gyereknek..
2010. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltételezem, hogy nem figyelsz oda ilyesmire, de jó a tápszer, nem járt le esetleg a szavatossága? Esetleg nem volt túl sokáig felbontva? Szerintem a tápszerrel lehet valami gond, ha a kanalasoktól semmi. Azért ha ismétlődik a dolog, szerintem is vidd el orvoshoz.
2010. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tápszer szav idejét rögtön hányás után de azzal nem volt gond.Ha nem a tápszertől lehet a gond akkor miért csak azután hányt miután megitta?Holnap felhívom a védőnőt és megkérdem mitévő legyek?Amúgy jó kedvű,láztalan a csajszikám.Szóval nem értem mi lehet?A Babáknál elméletileg minden betegség lázzal jár nem??
2010. szept. 4. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nyelt le valamit, ami megakadt a torkán?

Mi pénteken így jártunk, evés után kb fél órával valahol talált egy morzsát, félrenyelt, és kihányta a tápszert:-S

2010. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy egymást követő 2 éjjszaka félrenyelt volna valamit.Tápszert cseréltem most és eddig ugy néz ki bevált!!!
2010. szept. 6. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!