Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babámnak mi fájhat...

1 hónapos babámnak mi fájhat a fején? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megismerem milyen ha fáj valamilye.

Eddig a hasa fájt, ott húzogatta a lábait és tekergett össze vissza.


Most viszont az arcához kapkod.

Vagyis nem tudom eldönteni hová, mert ugye a kezét még nagyon irányítani nem tudja...

Nem érte ütés meg semmi

Milye fájhat a fején?

Esetleg a szeme körül? Vagy a füle lenne az csak nem tud oda nyulkálni még?

Köszi a válaszokat.


2021. nov. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomó?

A fiamnak 4 hósan belobbent, nem akart szopni sem, mert fájt ha arra az oldalra tettem.

2021. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mármint megfázott?

Van már egy kiskányom és igen, neki ha megfázik vagy beteg lesz onnan tudom hogy a torkánál két oldalt nagy gumó keletkezik.

Ha meggyógyult vissza húzódik neki.

De hol fázott volna meg az 1 hónaposom? Nagyon vigyázunk rá..

2021. nov. 22. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megfázott, semmi baja nem volt csak nem tudtam a fejéhez érni, a fején hátul a nyakánál, a füle mögött mindenhol kis göböket éreztem, a vége antibiotikum lett,1 hét után lázasodott is.

Azt mondta dr hogy vannak ilyen gyerekek, utána minden betegség után jött a nyirokcsomó fájdalom ezért + 2 nap fájdalom csillapítós nap.

Szerencsére kinőtte 2 éves korára.

2021. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy fáj is neki?!


1 hónapos baba még nem tudja akaratosan mozgatni a kezét. Nem azert fogja a fejét, mert fáj.


Simán lehet, csak fáradt, vagy több inger érte...


2 honapos a lányom, még ő is csak csapkolódik "akaratán kívül", nem hogy egy 1 honapos.

2021. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!