Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerek nem alszik...

Másfél éves gyerek nem alszik se nappal se éjjel?

Figyelt kérdés
Valaki aki ilyenben jártas az segítsen nekem mert már hülyét kapok.Másfél éves lányom nem alszik se este se nappal.Este fél 2-től megint ment az 5 percenkénti rohangálás.Nappal meg ha lefekvés van és meglátja a kiságyat olyan visító és sírógörcse van, hogy ilyet még nem láttam! Legyetek szívesek segíteni! Köszönöm!
2010. dec. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyetek neki új ágyat vagy aludj vele.

Ha vele alszol, megszűnik a rohangálás.

2010. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretném hogyha rászokna arra, hogy velem vagy köztünk aludjon.Néztem már ágyat védőrácsosat csak félek megvenni, mert lehet azt se fogadja el. Azért köszi!
2010. dec. 28. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd le a kiságy egyik rácsát teljesen. Mi is levettük amikor 1,5 éves volt kisfiam. 1 hónapig volt előtte 2 pléd, ha esetleg legurulna, de sose ficánkolta le magát. Így tud ki-be közlekedni belőle. Nem mászkált ki belőle éjjel.
2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velünk az a baj hogy álmában iszonyatosan ficereg.Ha úgy alszik el, hogy a feje a fejrésznél van akkor mire felkel biztos, hogy a lábrésznél lesz a buksija.
2010. dec. 28. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Most lesz 17 hós.

Most vettünk neki egy nagy matracot. (90x200-ast) Elegem volt az éjjeli odarohangálásból. Úgy láttam, már kicsi neki a kiságy. És azóta jobb.

Eleinte pár éjszakát mellette aludtam, hogy ha felsír, csak odanyúlok, beteszem a cumit, vagy a hátára teszem a kezét, jelezve, hoyg itt vagyok, nem tűntem el (mert azt hiszem, ez is oka volt a felébredéseinek, hoyg nem volt benne biztos, hogy megvan anya).

Azóta jobban alszik.

Egy próbát megér. Ha meg nem lesz neki jó így, a matracra úgyis szüksége lesz később.

Egyébként én a matracot csak a földre tettem le (tehát nem ágykerettel - az magad lett volna neki, ha leesne), és a matrac mellé tettem egy paplant összehajtva, hogy lehetőleg arról se guruljon le.

2010. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a matracos dolog tetszik, szerintem kipróbálom! Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!