Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű ruhák kellenek?

Mekkora méretű ruhák kellenek?

Figyelt kérdés
65 centi és 7560 gramm a fiam (3 hónapos lesz) 68as ruhákat hord jelenleg. Van ami passzos és van ami éppen jó rá. Érdemes mostmár 74es téli ruhákat vennem? Első baba és nem tudom mikor “állnak” meg egy ideig a hossz növekedésben a babák.
2021. nov. 24. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Simán, főleg, mert minden 74-es méret más. Van, amiből az én gyerekem egyszerre hordott 68-ast és 80-ast, mert a két ruha kb. ugyanakkora volt.


A 74-eseket biztosan ki fogod használni, 6 hónapos korig havi 2-3 centit simán nőnek.


Az én fiam most 7 hónapos, és kb. 5 hónapos kora óta hordja a 74-est, akkor kezdett lelassulni a, villámgyors növekedés, most kezd lassan belenőni a 80-asba.


Előtte 5 hónap alatt jutottunk el az 50-estől a 74-esig.

2021. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de mi még csak 3 hónaposak leszünk és már növi ki a 68as ruhákat. Lassan 74es kell akkor. Ha téli kabátot szeretnék venni abból is már 74set vegyek? És azt már rögtön hordanánk. Használtan venném így nem tudunk próbálni.
2021. nov. 24. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a te babád nem 50 cm-el született, ezért kell neki már most nagyobb méret.


Igen, télikabátból mindenképpen 74-est vegyél, jobban mondva overált vegyél, ne kabátot. Még az is lehet, hogy január végén már 80-as fog kelleni neki és akkortájt lassul be a növekedése.


Én is minden használtan vettem, amit vettem, mi lehet a legrosszabb? Buksz 2-3-400 forintot pár ruhával.

2021. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pont 50 centivel született és 3370 gramm volt
2021. nov. 24. 16:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi a tippeket 😊
2021. nov. 24. 16:16
 6/6 babyboom567 ***** válasza:

Én mindig egy picit nagyobbat vettem(persze ne lógjon rajta mint egy zsák),mert nagyon hamar nőnek.5 évesem van,cipőn kívül még sosem próbált a gyerek semmit.Sosem az aktuális méretet lőttem be hanem valahogy nagyobbat.Ráadásul a gyerekruhák gyártónkként más méretezés(pl a pepcó kb 1 számmal kissebb és még össze is megy, a HandM meg nagyobb), majd kitapasztalod te is.Meg pl pulcsiból meg pólóból már 122-es kell a gyerekemre,nadrágból meg 110-116(alsónadrágból,meg pl 98-110).

Ha használtan veszed, simán meg tudod méretni a ruha testhosszát, meg az ujja hosszát,derékbőség ilyesmik.

pl body-nál váll-ülep távolság,meg az ujja hosszát, meg a gyereket is megméred.

2021. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!