Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos múlt,koras...

19881001 kérdése:

Kislányom 5 hónapos múlt,koraszülött így korrigáltan 3,5 hónapos!gyűlöl hason lenni!járt már vki így és mikor változott a dolog?

Figyelt kérdés
Voltunk dévényesnél,2x kellett mennünk, többször nem látta indokoltnak!de a kórházba azt mondta a neurológus h nagy baj hogy nem hasal!így vinnünk kell tornára hozzá!itthon is tornaztatom,de semmi változás!üvölt ha hason van!vki járt már így?mikor lesz ez jobb?sírni nem hagyom. Így felveszem 2-3 perc után!

2021. nov. 27. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Nekem 7 hetes a fiam, szintén utálja. Youtubeon van fent ez a hey bear sensory csatorna. Táncoló gyümölcsök…valamiért minden gyerek imádja. Leteszem elé hason és simán el van 10-15 percet. Persze neki nincs fájdalma, csak nem szeret. Nálatok nyilván nem tudom mi a helyzet, de egy próbát megér.
2021. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
7 hetesen nézi a youtubeot? Ez igen.
2021. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is ez volt:

- tedd a mellkasodra, az is hasalás és jobban elviseli

- kemény felületre kell rakni, lányom matraca viszonylag puha és azért nem tudta emelni a fejét, vettem egy kemény matracot, hamar sikerült és nem bőgött többet

- tegyél az arcához közel játékot, rázd neki a csörgőt, vagy tegyél kontrasztos képet, beszélj hozzá.

2021. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat van karban, az is erősíti a hátizmokat, (részben) kiválthatod azzal. Hordozókendő is jó.
2021. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Igen 10 percre nézi, mert máshogy nem marad hason. Mivel semmi más nem jött be, se csörgő, se éneklés. Nyilván azt sem tudod mi az de belepofázol te szuperanya.
2021. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat van karban...igazából én úgy látom h azért is utál hason mert a kezeit nem használja!mintha ott se lennének!hiába igazitom be neki, pár másodperc után újra csak ma mellé teszi és szó szerint a mellkasán fekszik ami gondolom annyira kényelmetlen lehet h azért is sír!ha még folyton tartom neki azért ordít!
2021. nov. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!