Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszavinnétek a drága ajándék...

Visszavinnétek a drága ajándékot? Vagy örüljek neki?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon sok pénzünk, nem vagyunk szegények, de azért oda kell figyelni mire költünk. Lassan születik a gyermekünk, vettünk neki babafészket, ruhákat, ezt-azt, mindent használtan és jó áron.

Van egy jómódú rokonom, jóban vagyunk, Ajándékba kaptunk tőle babafészket meg még jópár dolgot, amit mi már eleve megvettünk. Na már most ő nagyon drága holmikat hozott (babafészek ~50k), összesen vagy 2-300 ezer forint értékben. Nekünk ebből szinte minden megvan már. Itt hagyta a blokkot is, hogy nyugodtan vigyem vissza, ha nem kell.


Nagyon tetszenek ezek a drága holmik, de a pénz jobban jönne, el tudnám költeni sokkal több hasznosabb dologra a jövőben.


Tartsam meg a menő, szép új dolgokat, és adjam tovább a használt, olcsókat vagy vigyem vissza inkább? Olyan szépek...


2021. nov. 29. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Vidd vissza
Élvezd a szép holmikat
77 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Add el, amiket ti vettetetek

És élvezd a szép dolgokat

2021. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik neked jólesik. Ha a blokkot is odaadta, akkor gondolom nem bánja ha visszaviszed és elköltöd a pénzt másra. Vagy tartsd meg egy részét akár, nem tudom miket vett. Az 50ezres babafészket szinte biztos, hogy visszavinném, ha csak nem arról van szó, hogy időben tovább tudja használni a gyerek, vagy például nagyobb a valószínűsége, hogy jó lesz a következő babának. Ha terveztek.)
2021. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pénzt nem is adnak vissza, de lehet tudnál olyanra cserélni ami még kell.
2021. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Egy-két apróságot valszeg megtartanék, ha már kaptam, de a drága dolgokat tuti visszavinném, ha már úgyis mindent megvettél.
2021. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Pénzt biztosan nem adnak vissza, és nagy esellyel cserélni se fognak a "már van ilyen" kifogással.
2021. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is inkább azt adnám el, amit én vettem, a szépet/drágát meg megtartanám.
2021. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A leponzozok nincsenek tisztában vele, hogy milyen indokkal lehet terméket vissza vinni?
2021. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én visszavinném az üzletbe és levásárolnám a gyereknek valamire. Ezt szerintem a barátnő is el tudja fogadni, hogy nektek már volt fészek stb, köszönöd, de inkább visszavitted és választottál olyat ami még nincs, de szükség lenne rá. A pénzt sok helyen nem adják vissza de ez egy megoldás lehet erre is.
2021. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiből nálunk dupla van az anyukámhoz került, plusz játszószőnyeg, plusz pelenkázó. Hisz néha nálad is pihen a pici vagy pelust kell cserélni. Amivel még nem tudsz mit kezdeni azt vidd vissza és cseréld valami másra.
2021. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Örülnék neki és ennyi. ÉS amíg otthon vagyok GYES-en tanulnék valamit, amivel visszatérve a munka világába nem kéne számolni ennyire a pénzt.
2021. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!