Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legdrágább popsi...

Melyik a legdrágább popsi krém és popsi törlő illetve megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Tudom nem mindig az a jó ami a legdrágább..nincs gyerekem csak kiváncsiságból kérdezem hogy mégis milyen árkategoriák vannak..

2019. jún. 24. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy melyik a legdragabb popsitorlo, de en waterwipest hsznalok es eleg borsos ara van pipsitorlohoz kepest.

De fenyevekkel jobb, mint a tobbi (vegigprobaltam kb az osszeset a ket nagyobb gyerekkel annak idejen). Mellegleg fele annyi fogy belole, mint a tobbibol, amit regen hasznaltunk.

Popsikremrol nincs friss tapasztalatom, a nagyokhoz sudocremet hsznaltam, most a kicsinek eddig egyszer volt ra szukseg a 8 honap alatt, amikor fogzott. Azon kivul meg nem volt soha piros a feneke (es van egy gyanum, hogy ennek a kemikalia mentes popsitorlonek is van koze).

2019. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha nincs gyereked, miért érdekel? Mármint miért pont ezek, popsitörlő meg popsikrém.....fura vagy.

Amúgy Pampers vagy Neogranormon törlők és Sudocreme amiket szeretünk és drágának mondható. De tényleg érdekel, ezek miért foglalkoztatnak csak úgy derült égből?

2019. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Kettes gondolom egyszer majd szeretne es tajekozodik, esetleg ajandekba venne. Sok oka lehet 🙂 amugy sudocrem draga, torlobol is a markasak. Szerintem nem feltetlen jobb torlobol a draga. Vagy inkabb ugy mondom olcsobbol is lehet ugyanolyan jot venni.
2019. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Kettes neked nem mindegy miert erdekli? Legalabb szeretne tajekozodni,gondolom neked is van nehany olyan erdekeltseged amit masok nem ertenek. Nem ez a kerdes.

Kerdezo, a sudocrem popsikremnek borsos az ara, neogranormon,sudocrem,pampers popsitorlo ezek amik dragak es van ahol a libero sem egy olcso mulatsag.

2019. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Neogranormon, Hipp, Pampers - tapasztalatom szerint ezek a legjobb és magasabb árkategóriás popsitörlők. Az olcsóbbak vagy sajátmárkás drogériás kendők olyan vékonyak, hogy ha kakis feneket törölsz és csak egyet veszel ki, olyan lesz a kezed - tehát kettőt-hármat kell egy törléshez használnod.


Neogranormonnak nagyon jó a popsikenőcse, illetve ha felázás van akkor már Sudocrem kell rá, ami szintén magasabb árkategória.


Ehhez még hozzátenném, hogy jó pelenka is kell.

2019. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Az én tapasztalatom szerint is a waterwipes a legdragabb, viszont valóban a legjobb.

Amúgy #1 tudod, hogy a pampersnek is van már ilyen 99% water törölje? Ez azért olcsóbb és majdnem olyan jó. Épp nem rég próbáltam ki.


A krémek közül talán a sudocrem lehet a legdrágább, de lehet hogy van ennél is drágább.

Egyszer vettem egy kézműves popsikrémet. Meglehetősen kis kiszerelés elég drága volt. Szerettem, de nem vennék még egyszer, mert annyival azért nem adott többet.

2019. jún. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Sudocrem és Neogranormon, és jobb is, mint a többi.
2019. jún. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk a Rossmann extra sensitive vált be, "hiába" olcsó. 1000,- 4*80 lap akcióban. Nem, nem olyan vékony, hogy olyan legyen a kezem és elég nagy is, és ettől nem habzik a gyerek hátsója, mint számos nagy márkától. Pl: a Pamperstől olyan volt.

A Waterwipes-on kívül mindent próbáltam. De a Rossmannak is van már "waterwipes" - a, ki fogom próbálni.

A popsikenőcs pedig olyan dolog, hogy tökmindegy az ára, ha egyáltalán nincs is szükség rá. Nagylányomnál bevált az, hogy ha kímélő törlőt és illatmentes pelenkát használtunk (pampers premium care például nem jó), akkor nem lesz soha piros a feneke. Most a kicsinél is csak termékminta popsikenőcs van itthon és még nem kellett.

2019. jún. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

4-es, neked nem mindegy engem miért érdekel hogy őt miért érdekli? Csak fura hogy nincs gyerek de a popsikenőcsök ár-érték aránya érdekel valakit csak úgy hobbiból.

3-as ha ajándékba vinné akkor azt írta volna. Azt meg nem hiszem hogy vki gyerektervezéskor a popsikenőcsök árát kalkulálgatja..

Sajnálom én nem a tipikus bólogató kutyuli gyakoris vagyok aki képes egy "hogy hívják a gyereked?" napi kérdésre is beírni hogy "Pisti", hanem ha fura kérdést látok akkor a válaszoláson túl megkérdem miért pont ez érdekli. Max nem válaszol.

2019. jún. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
9-es engem baromira hidegen hagy hogy teged mi erdekel,de egy kerdesnel valasszal szoktunk felelni es nem kerdessel. Ennyi erovel akkor vissza kerdezek maskepp es nem ugy hogy teged miert erdekel hogy a kerdezot miert erdekli ...Mi a f.... kozod van hozza? Gondolom azert irta oda hogy kivancsisagbol mert kivancsi,ennyire nehez kilogikazni? Szanalom.
2019. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!