Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 11 hetes...

Normális, hogy egy 11 hetes baba csak a kézben cipelve vagy pocakon simogatva, vagy elaltatva nem sír? Amint leteszem ágyra, máris ordít. Másnak elvan több órát nézelődve?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nekem úgy aludt a legjobban ha magamra kötöttem. Egy idő után jobb lett, és szépen megtanult aludni a kiságyba is.
2021. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Feltetted a kérdést, tehát szerinted sem normális.

Én utána járnék, hogy mi baja lehet?!

2021. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Nekem 9 hetes a babám, de csak akkor sír ha éhes vagy ha fáradt (akkor mondjuk csak nyűglődik, nyekereg). Elnézeget 10-15 percet a játszószőnyegen, pihenőszékben. Sokkal több időre nem szoktam otthagyni. Mondjuk túl sokat nincs fent, max 1.5-2 órát bír ébren egyszerre.

Én eret vágnék magamon, ha egész nap cipelni kellene vagy sírna. Szerintem sem biztos, hogy természetes ez így. 🙄

2021. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derjaderja ***** válasza:
79%

Teljesen. Vannak ilyen babák. A kisfiam is hónapokig ilyen volt, az apjaval sem volt el 1 percet sem.

A lányom is, de azért nem ennyire.

Lényeg hogy megnyugszik a testközeltől, akkor vsz nincs más baja.

2021. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van, hogy elnézeget 10 percet, utána rázendít.
2021. nov. 30. 14:41
 6/7 Derjaderja ***** válasza:
74%
Jó hát akkor végkepp. 10 perc ebben a korban teljesen oké.
2021. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Vannak ilyen babàk, brutàl nehèz. Lesz majd könnyebb, kitartàst.
2021. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!