Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzas miatt lehet olyan hogy...

Fogzas miatt lehet olyan hogy alszik egyhuzamban kb. este fel kilenctol kettoig es utana minden oraban felsir, van hogy fel orankent avagy mas oka lehet?

Figyelt kérdés
Egy eves,rago fogak bujnak,sorban ,most ketto also egyszerre,meg nem bujtak ki de nagyon dagadt az inye....
2010. szept. 5. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás alatt volt ilyesmi, igen. Olyan fájdalmas, éles, de távoli sirás, ha bementem, kiderült, aludt közben, tehát megvigasztalni sem tudtam. Ha már látod, hogy bújnak ki hamar, ilyenkor adj neki nyugodtan álmában valami folyékony fájdalomcsillapitot kis cumiból, arra szerintem nem ébred meg. Vagy elalvás előtt egy homeós vagy normál fájdalomcsillapitó kúpot. Attól nyugodtabban alszik szegény abban a pár napban.
2010. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig ez van, és nekünk is kettessével bújtak a fogacskák. Nekünk a Dentinox zselé jött be. Álmában is ha sír, átmegyek, veszem elő a zselét és képes félálomban kivenni a cumit, hogy kenjük be. Aztán szépen visszateszi a cumit, átfordul a másik oldalára és alszik reggelig!
2010. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!