Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik èjjel...

Mennyit alszik èjjel egyhuzamban a 13-14 hònap körüli babàtok?

Figyelt kérdés

Enyèm 13,5 hòs ès este 8tól alszik reggel 6.30-7.00ig. Napközben 6-7 alkalommal eszik ès èjjel nem èbred enni.

Nem sok ennyi alvàs egyhuzamban? Napközben egyszer alszik 1,5-2 òràt.


2011. febr. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, tudja ő, hogy mennyi az alvás igénye. Az én lányom este 9-10-től alszik 8-9 ig. Nappal délelőtt és délután is alszik 1-1,5 órát. Ő sem ébred enni éjjel.
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Kislányom is 13 hónapos, 8-9 között alszik el reggel 7ig. Napközben pedig 2szer 1,5 - 2 órát is simán. Annyi, hogy ő felébred néha inni, de könnyen visszaalszik.

Amennyit mozog, nem csoda hogy elfárad.

Nekem inkább az étkezés tűnik soknak. Az a 6-7 alkom mind szilárd étel? Csajszim 4-5 alkalommal eszik, kell, hogy pihenjen a pocija, nem lehet mindig tele....Szóval, szerintem nem baj, ha éjszaka nem eszik, sőt......

2011. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy tejital a többi szilàrd. Nem hajlandò tejet inni többször:(

Kicsi a sùlya (7,8kg) ès keveset is eszik egy-egy alkalommal ès orvos tanàcsàra kell többször,de kisebb adagokkal etetnem.

2011. febr. 11. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-12 óra éjszakai alvás az átlag.
2011. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huh, hát a súlya tényleg elég kicsi... Miket eszik már?

Az én fiam este fél 9-től reggel 8-ig alszik, aztán délben még másfél órát.

Reggel és este iszik tejet, kakaót + tízórai, ebéd, uzsonna meg egy kis nasi néha (joghurt, gyümi, babakeksz vagy ilyesmi ha még uzsonna és vacsi közt éhes lenne).

Most 10,2 kg és 78cm. Pedig ő is 3kg alatti súllyal született.

2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én 13 hós kisfiam ugyanígy alszik nappal és éjjel, éjszaka csak fogzáskor ébred vagy van, hogy szomjas, de ez nem rendszeres. 5-ször eszik, reggel tápszer, este tejpép és főzelék felváltva, ebéd főzelék uzsi és tízórai gyümölcs+ keksz+ tejtermék. Ő sem nagy súlyú, 8,5 kg és 75 cm. Szerintem rendben van így a te babád is.
2011. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kisfiam

Éjjel 12-13 óra egyhuzamban ( este 7-fél 8tól reggel fél 8-fél 9ig)


Nappal egyszer alszik, 2-3 órát.

2011. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2011. febr. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!