Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utánni depresszió...

Szülés utánni depresszió kezelése?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Sok féle képpen lehet kezelni. Kérdés, hogy mennyire súlyos és milyen régóta tart.

Ha "csak" annyi a baj, hogy egyedül érzed magad, nincs kihez szólnod nap mint nap, csak a babádhoz, akkor lehet, hogy elég annyi is, hogy ismerkedsz a környezetedben, nem csak kismamákkal és elmész csavarogni a babáddal, vagy ha meg tudod oldani időnként, akkor nélküle is.

Ha ettől többről van szó, alvászavarról is, akkor szoptatás alatt nekem ajánlotta az orvos a sedatif pc homeós bogyót.

Ha még ettől is rosszabb a helyzet, már szorongsz is, és majdhogynem pánikrohamaid vannak, akkor nagyon ajánlott, hogy szakemberhez fordulj.

DE!!! Én mindenképpen javaslom, hogy beszélj a védőnőddel, vagy a gyerekorvosoddal erről. Ők jobban tudják ezt, ennek a kezelését, mint mi.

Én addig halogattam, hogy a végén pszichiáterhez kellett fordulni, mert már nem bírtam egyedül lenni, de arra sem bírtam magam rávenni, hogy lemenyjek sétálni a kislányommanl, naphosszat fent kuksoltunk, sírtam, nem érdekelt semmi, nem bírtam aludni se éjjel, se nappal.

Na ezt nem szabad megvárni. Ha van már egy kis alvásproblémád, irány a védőnőd!!!!

2010. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!