Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumi valóban okozhat problèm...

A cumi valóban okozhat problèmát szopizásnál?

Figyelt kérdés

Kérlek tapasztalatot írjatok,mert a neten sok mindent olvastam, hogy mennyire rossz.

A pici fiam (5 hetes) cicizik,de éves után van,hogy nyügős és a cumi segít neki az alvásban.

Éjjel sosem kapta meg,de napközben,ha nagyon nyügi már este vagy ha nehezen megy az elalvás, akkor megkapja.

Most elkezdtem utána olvasni,hogy cumizavart okozhat

Valóban így van?


2021. dec. 9. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg okozhat, igen. Én is adtam a kislányomnak, nálunk nem okozott gondot sosem a szoptatásban, 1 éves múlt, még mindig szopizik reggel, ejjel, este :D és alváshoz cumizik
2021. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

2 honapos a lányom, első naptól cumizik.

Annyiban szopik másképp, hogy mig fiam a mellem cuminak is használta, igy képes volt orákig is rajtam lógni, addig a lányom eszik és kiköpi. Így max 10 perc az etetése.

2021. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nekem okozott a gyerekeknél, úgyhogy inkább kerültem.
2021. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Az én lányom, a fiam tapasztalatából kiindulva (harapni kezdett, majd miután nem volt cumi, nem harapott), nem kapott cumit. De csőrös itatópohárból kapott vizet a ht elején. Na azzal jól megszivattam mert még az is megzavarta.


Nem minden gyereknek okoz gondot, de harmadjára tuti nem kockáztatok és véletlenül sem kap majd cumit.

2021. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem okozott gondot, azért még okozhat?
2021. dec. 9. 15:24
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A cumizavar bármikor kialakulhat
2021. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem okozott egyik gyereknél sem cumizavart.
2021. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős gyereke kapott cumit, 4 hónapos korára 100% tápszeres lett, nem kellett neki a cici.
2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Negy gyerekem van. Az elsonel es masodiknal nem okozott semmi gondot. A harmadik nem fogadta el… :D


A negyediknel csunyan belezavart az evesbe: elrontotta a technikat, “lenn maradt” a nyelve es nem tudott rendes vakumot kepezni. Elvettuk a cumit, egy-ket het alatt normalizalodott. Ra egy honapra visszaadtam, ket balra ra mar cuppogott, rengeteg levegot nyelt. (Oke, hulyeseg volt visszaadni.) Ismet elvettek, ezuttal vegleg. Azota semmi gond.


Szoval nem minden gyereknel okoz, de okozhat, az meg total szivas. En sem gondoltam, hogy a negyedik szivat meg vele.

2021. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
A “balra” az “napra” akart lenni, de a telefonom okosabb volt. Bocs. :)
2021. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!