Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hány hónaposan raktátok...

Mikor hány hónaposan raktátok be a babót az autós ülésbe, ami 8 hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Mi most vagyunk 8 hónaposak, de még a hordozót használjuk a kocsiban. Tud már ülni a kislányom, de magátol nem ül fel, csak, h felültetem, viszont elég stabilan, és sokáig ül igy.
2008. dec. 14. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi kb. 7-8 hónaposan raktuk át az ülésbe, de az én kisfiam akkor már magától felült, és állt is. Szerintem akkor érdemes, ha elég stabilan ül.
2008. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mi kisfiunk 8hós és 4 napos. Stabilan ül sokáig, de magátol még nem ül fel. Viszont magátol feláll és sokáig bir állni is ugy is hogy egy kézzel kapaszkodik és egyensúlyoz. Nekünk is még bébihordó van. De most nézegetjük az autósülést, hamarosan veszünk. De szerintem ilyen idősen még az a jobb autósülés amit nulla kg-tól 18kg-ig lehet használni. Van benne bébiszűkítő és dönthető. Csak az a baj hogy 20-25ezer körül van az ára. De szerintem ez még sokáig használható nállunk.

Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!