Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus vált be nektek...

Melyik pelus vált be nektek "bombabiztosra" (nem robban ki belőle a kaka)?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 08:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondom,miket probaltam eddig.

Pampers premium care: ujszulott kortol 4-5 hós korig (kb 2/3as meretig) tokeletes volt,ezt hasznaltuk felvaltva a libero touch-al. Azutan viszont egy keves pisitol is baromira megduzzadt,ami a babanak is kellemetlen volt.

Libero touch: detto,mint a premium care.

Dm sajatmarka: na ez meg nekunk ponthogy az elejen,azaz 4-5 hos korig volt rossz,kifolyt hamar,viszont a nagyobb4-5 meretek es afolott nekunk elegge bejott.

Libero comfort: szeretjuk,nem folyik ki,nem duzzad meg hamar. Tokeletes. Viszont az ara miatt dm-esre valtottunk,mivel kb egy karegoria minosegben,viszont a dm-es olcsobb.

Rossmann sajatmarkas: nem olyan rossz,de nem is olyan jo. Egynek elmegy,ha nincs mas,vagy olcsot akarok venni.

Pampers bugyipelenka: ejszakara ezt szeretem. Viszont a meret fontos,megvettem 2 nagy csomaggal a fiamnak egy kovetkezo meretrol,mert amit epp haszmaltunk egy kicsit kezdett szuknek tunni,viszont a kovetkezo meret nagy,ami amugy nem latszik kivukrol,viszont kivetel nelkul minden este atazott pillanatok alatt,mikor azt adtam ra.

2021. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagynak a Pampers pants, a kicsinek a Libero up&go.
2021. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, alig vártam, hogy jo legyen rájuk, nemszerettem egyik tepozaras pelenkat sem.
2021. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!