Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 9 hónapos...

Normális hogy 9 hónapos gyerek nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm 9 hónapos babája konkrétan semmit nem csinál csak fekszik. A fejét sem emelgeti, megfordulni sem tud az ágyban. Szerintem valami nagyon nem oké.
2021. dec. 27. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem normális.
2021. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem normális. Orvosnál voltak? Lehet az izomzata feszes vagy laza és torna kell neki. De persze más is állhat a háttérben.
2021. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Védőnő vagy gyerekorvos még nem szólt? 9 hónaposan már igencsak a minimum hogy forog és hason 15 percet simán el kellene lennie úgy hogy a fejét szépen tartja.

Igen jól látod ez nem oké.

Nem kérdeztél rá hogy nem e szólt orvosnak?

Az én 7 hónaposom már ül és mászik.Tudom nem egyformák de ekkora eltérés azért nincs.

2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem az, de kétlem, hogy ő nem tudja, legfeljebb nem osztja meg veled, hogy probléma van.
2021. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondják járnak vele tornára meg úszásra, orvos mondta, hogy fura a fejformája de többet nem nagyon kérdeztem mert amikor a család mondja nekik hogy ez meg az ennyi idősen már állt az nem tetszik nekik.
2021. dec. 27. 21:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos látta a gyereket vajon?Kőkemény neurológiai vizsgálat kéne. De ezt gondolom ők megjárták már és tudják mi a baja, csak nem kötötték az orrodra
2021. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindegy igazából csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést mert nekem nincs gyerekem és nem értek hozzá.
2021. dec. 27. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg deveny tornara jarnak es uszasra is hasonlo okokbol. Erzekenyek az aggodo szulok, ezert nem szabad bantani oket azzal hogy miben van elmaradva a gyerek. El se tudod kepzelni milyen nagy fajdalom ez a szulonek ha nem tudja mi a gond pontosan mikor lesz vege mikben fog kiutkozni. Ilyen pici babaknal kb csak felteteleznek dolgokat vagy nem mondanak el mindent az orvosok hogy ne riogassak a szuloket legyen erejuk tovabb csinalni meg barmi lehet alapon. Ezek kb evek mire kiderulnek addigra sokan tonkremennek. Fejlesztesrol fejlesztesre jarni anyagilag se leanyalom.
2021. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Már megint egy olyan kérdés ami a másik gyereken csámcsog. Szerintem EZ a nagyon nem oké.
2021. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális. Ismerősöm babája csinált ilyet, most elmúlt 20 és egy totyogó értelmi szintjén van, mert mint kiderült fogyatékos. Ott is tagadtak a szülők amíg lehetett.
2021. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!