Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám tegnap berekedt,...

3,5 hós babám tegnap berekedt, ma már hangja is alig van. Jó kedvű, eszik rendesen, csak ha elalszik, akkor alszik többet, mint szokott. Ha ébren van minden rendben. Ez nátha?

Figyelt kérdés
Kicsit szörcsög, de jól aludt az éjjel is és napközben is. Kapott a hangja miatt 1/3 ampulla kálciumot (a védőnő ajánlotta), és most fújtam az orrát sterimar-al. Kb 10 perc múlva leszívom neki. Tehetek még érte valamit?
2008. dec. 14. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én C-vitamint adnék még neki. Én már kora ősz óta adom neki minden nap, és lekopogom....nincs semmi gondunk. Cebion csepp a neve. Ha véletlenül meg is fázik, gyorsabban végigmegy rajt és sokkal enyhébb lesz a szörcsögés, köhögés is. Én ajánlani tudom.

2008. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyermek azóta már 13 éves. :D
2021. máj. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!