Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 14 hos kislanyom meg nem...

Ha a 14 hos kislanyom meg nem jar egyedul de jarassegitovel most kezdett el, hadjam vagy vegyem el tole?

Figyelt kérdés

Sokan mondjak hogy hasznos sokan hogy nem . 1 eves szulinapjara kapta akkor nem erdekelte viszont most kezdett belejonni es szaguldozni vele! Ugy hallottam keslelteti az onnalo jarast....igaz?

Amugy magatol felall,all, legugol, egy kezzel kapaszkodva butorok menten kozlekedik de egyszeruen nem akar magaba jarni. Ha megfogom az egyik kezet akkor setal mellettem .

Talan egy hete ment 2 lepest magaba de nem esik el, csak szepen lemegy inkabb negykezlab .


2022. jan. 5. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Kik mondják, hogy a járássegítő hasznos?


Egyértelműen káros! Ne azzal tanuljon meg járni!

2022. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
emellett szerintem baromi veszélyes is tud lenni, nagyot lehet azzal esni, főleg ha annyira nem stabil még a gyerkőc...
2022. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Jaj, dehogyis káros, az a bébikomp, nyugodtan játsszon vele, nem késlelteti a járást! Nem szükséges, de nem is káros, ahol nincs ott a széket, vagy a porszívót tolják maguk előtt a babák, ugyanaz. Viszont ne vezetgesd, az én lányom folyton tolta a járássegitöt a játszóházban, sokat voltunk ott akkoriban és 13 hónaposan kezdett járni, nem későn szerintem.
2022. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Dobd ki, csak rossz pozíció rögzül! Majd elindul, ha itt lesz az ideje, semmiről nincs lekésve.
2022. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

A járássegítő nem egyenlő a bébikomppal. Anno a Dévényes tájékoztató füzet sem írt kifogást ellene, mivel a gyerek megtalálja a lakásban a "sufnituning járássegítőt". Nem kell elvenni tőle, el fog indulni.


Kézzel vezetgetni viszont nem érdemes, mert esésnél előre kell rakni a a kezét hogy védje az arcát. Ha oldalt/felül vezeted, akkor sanszos hogy esésnél később ott keresi a stabilitást. És pofára esik.

2022. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
6 most éppen károsnak kiáltotta ki valaki, az én gyerekem 2017-es és 2018-ban amikor járni kezdett még nem volt káros a járássegitő. Ha józan, paraszti ésszel belegondolsz semmi káros nincs abban, hogy valamit maga előtt tol, maximum pofára esik, ha nem jó a járássegítő felépítése. Persze ha az interneten éppen ez lesz mumusnak kikiáltva, a legtöbb anya nem fogja használni és nem is egy fontos dolog.
2022. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekünk a védőnő ajánlotta a járássegítőt, ellenben a bébikomppal. A lányom is kapott, de sokáig nem érdekelte, inkább a széket tologatta. Szerintem az veszélyesebb, mert borulékonyabb. Kb ő is 14-15 hónaposan érdeklődött iránta, 18 hónaposan indult el. Szerintem nem befolyásolta, sűrűn nem is használta. Ő inkább bizonytalan volt, azért indult el később. Valószínűleg járássegítő nélkül is ez lett volna.
2022. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kidobtam a járássegítőt amikor a gyerek folyamatosan átesett rajta.

Pedig nem az olcsó változatot vettük neki direkt a stabilitás miatt.

Én fogtam az egyik kezét.

15 hónapos jelenleg és 2 hete jár önállóan stabilan.

2022. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7es. Természetesen én is tudom, hogy mindig van valami ami éppen nem ajánlott, holott pár éve nem volt baj vele.

Személy szerint én követem a cikk írójának munkásságát és tetszenek az elvei, eszerint próbálom nevelni a gyerekemet. Valószínű rosszat nem teszek ha nem adok neki járássegítőt hiszen magától is el fog indulni valamikor, nem siettetem.

Nem azért linkeltem mert kötelező betartani vagy egyetérteni vele, hanem mert jó ha az ember több véleményt hall és a neki tetszőt kiválasztva követi azt.

2022. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!