Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sopronban tudtok ajánlani...

Sopronban tudtok ajánlani babás programot? Bababarát éttermet?

Figyelt kérdés
Jövő héten 4 napot Sopronban töltünk és szeretnénk kicsit felfedezni a várost. 9 hónapos kisfiunkkal megyünk, szeretnénk olyan programot is, ahol jól érzi magát. Illetve olyan éttermet is keresünk, ahol van etetőszék, esetleg játszósarok.
2010. szept. 8. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én soproni anyuka vagyok és nagyon szívesen segítek nektek.Sajna csak holnap tudok érdemben hozzá szólni mert most mennem kell.azért írtam, hogy jelezzem holnap írok neked.Remélem így megfelel.

Egy soproni anyuka

2010. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! :)
2010. szept. 8. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

addig is írok én. :)

amit én tudok, az a diana panzió a löverekben, ahol tuti van gyerekszék. ahol tudom hogy van játszósarok, az nem panzió, hanem kávézószerű, van süti is, szóval ilyen modern cukrászdajellegű, az alphaparkban, ha a 85-ösön jöttök pest felől, akkor elmentek mellette, jobbra van, a másik oldalon meg a tesco. ott van fenn az emeleten egy kvzó. van a plázában egy nagyon jó kis játszóház, félóra 600 ft. (mosolyország), ill. szintén az alphapark környékén is van a Ficánka, de oda nem tudom az árakat.

remélem segítettem valamyennit. :)

jó szórakozást minálunk! :)))

2010. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!