Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek elviselhetetlenü...

1 éves gyerek elviselhetetlenül sikít. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Rossz vagy jó kedvében is olyan hangon sikít, hogy már napok óta folyamatosan fáj a fejem. Gyógyszert kell szednem rá, mert annyira berobban tőle.


Két nagyobb gyerekem van, és a testvéreim gyerekeinél is segítettem korábban, de ilyet soha nem tapasztaltam.


Ahogy sikít érezni a dobhártyámban, ahogy lüktet. Csoda, hogy az üveg tárgyak nem pattanak el.


Ezzel hova vigyem? Mit lehet ezzel tenni?



2022. jan. 11. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Orvos látta? Süketségtől autizmusig akármi lehet.
2022. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: látta igen. A hallását is normálisnak látta.
2022. jan. 11. 19:42
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Időszak, elmùlik.
2022. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Hàt nem akarlak elszomoritani a szomszéd lànya kb tiz evig csinalta.
2022. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Fogós kérdés... Biztos nagyon nehéz, idegtépő lehet. Tudom, kb. h*lyeséget írok valószínűleg, de nem tudod rátenni finoman a kezed a szájára, ha melletted csinálja éppen? Mármint egy 1 éves pindurral nem sokat lehet kezdeni, hisz fel sem fogja mi történik körülötte. De ha ráteszed,lehet meglepődik és abbahagyja. Nem tudom, csak egy ötlet. Vagy valami hangos zenét bekapcsolni neki. Elvonni a figyelmét valamivel. Te is visíthatsz például, persze nem úgy, hogy ő is megsüketüljön, csak játszás képpen. Komolyan, ilyen kicsi gyerekkel limitált a lehetőségek raktára. 🤷🏻‍♀️
2022. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3: nagyon remélem, mert már kezdek attól tartani, hogy nekem lesz valami komolyabb bajom. Használok füldugót is, de az is persze csak tompít.
2022. jan. 11. 19:52
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Füldugó? Nevelni nem lehet? Hidegvíz?
2022. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
A húgomnak volt ilyen korszaka. Addig tartott, amíg egyszer akkorát levertem neki, hogy konkrétan kifordult a homokozóból… Utána soha többé nem csinálta.
2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt többször, most 2 éves, még most is van hogy nagyon raerez, regebben volt h napokig "élvezte" a hangját. Es közben a sajat fülét sokszor befogja szóval tudja hogy hangos es idegesítő. Talán az segíthet ha ignoralod teljesen, akkor rajon hogy nem olyan jo móka.
2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Derjaderja ***** válasza:
87%

Szerintem ez ebben a korban normális, nekem mind2 gyerek csinálta/csinálja, de a fiam ilyen csak, mint írod, beremeg a dobhártyám.

De már ritkul nála is.

2022. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!