Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen gyerek! Mit...

Elviselhetetlen gyerek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szomszédban az egyik gyerek non-stop fejhangon üvölt egész álló nap és csukott ablaknál is hallani. Kertbe kiülni már csak álom mert fél perc után szétrobban a fejem. Egyszerűen elegem van. Anyuka tojik bele, ott áll mellette, rá se szól, csak trécsel. Már átüvöltöttem párszor, akkor elhalkult fél percre! Mit tegyek?

2014. aug. 12. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

És ha nem átüvöltenél, hanem megkérdeznéd,miért csinálja?


Nálunk is vannak gyerekek a szomszédban, kertes családi ház, itt is zeng néha a környék. Nekem is van 3 gyermekem, de az eszetlen üvöltözést én nem engedem, mert a másik oldalon egy 60 körüli házaspár él, akikre tekintettel vagyunk.

2014. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
kérdezd meg anyukától tudsz e valamiben segíteni, gondolom ő sem élvezi hogy folyton sír a baba , de lehet nem tud vele mit csinálni
2014. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem baba és nem sír

hanem üvölt állandóan, múltkor a 2 sarokra lévő játszóról jöttek haza és a zengett az utca, mindenki kinézett, hogy verik a gyereket, vagy mi. de semmi, csak üvölt, hisztizik

anyuka meg tojik bele, rá se szól, semmi


tudom én, hogy ez a divat, hogy nehogy a gyerek sérüljön, ha egy rossz szót is szólunk rá, de komolyan már, én is pihenni akarok

2014. aug. 12. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne a gyerekkel üvöltözz, nem tehet róla, hogy hogy (nem)nevelik. :) Inkább beszélgess el komolyabban ezzel a bizonyos anyukával. Ha nem tudsz rá hatni, esetleg vonj be az ügybe pár szomszédot - biztos nem csak téged zavar a dolog.
2014. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálunk pár házzal odébb egy 14 és egy 9 éves csinálja ezt egész nap. Olyan neveletlenek...tőlük is kivannak a szomszédok:S
2014. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem a gyerekre üvöltök, csak át, hogy "vki pihenni akar" meg "hééé" meg egyebek
2014. aug. 12. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Felénk két kutya csinálja ugyan ezt...nem ugatnak, rendesen sikítoznak...nevelés kérdése! Én a helyedben nem agresszíven, hanem finoman megkérdezném, hogy tudok-e segíteni. Szerintem ő se élvezi, hogy a gyerek ilyen, ahogy nálunk se élvezi a gazdi, csak még nem jött rá, hogy hogyan lehetne "megnevelni"....
2014. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szerintem élvezi, vagy nem tudom de ha nem élvezné, akkor rászólna nem?

nem érdekel, hogy ez a módi mostanság, ha szétrobban tőle a fejem

2014. aug. 12. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek? Az én lányom 2 éves korában szokott rá, hogy mindenért visít. Ha rászólok, hogy ne visítson, még jobban visít. Most 3 éves, és már ritkábban csinálja, de azért még naponta többször előfordul. Dackorszakban valamelyik gyerek ilyen, majd kinövi.
2014. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szerintem olyan 2-3 között lehet. értem én, hogy gyerek meg stb.

de ez a a nagy szabadszellemű nevelés, hogy véletlen se szóljunk rá, nyugodtan zavarja az egész környéket már kiakaszt! tegnap is ott üvöltött a kertben, látta hogy már többen lógnak az ablakból ,hogy mégis mi a fene van,m akkor bevitte, de lehetett hallani, hogy bent is vüölt

2014. aug. 19. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!