Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télire elég a bélelt nadrág+dz...

Télire elég a bélelt nadrág+dzseki, vagy overált vegyek a most 7 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Ti meddig használtatok overált?
2010. szept. 8. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vegyél overallt is. Az én fiam 3,5 éves most. Idén már nem veszek neki, de még télen volt neki. Szerintem jobban védi a derekát, (mert egybe van). Nálunk amúgy úgy volt, hogyha ketten mentünk busszal akkor overallt adtam rá, ha pedig kocsival mentünk, akkor elég volt a kabát.

2010. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp overál!
2010. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy babakocsiba kell, de autóba elég a dzseki. Akkor mind a kettőt kell venni.


Milyen volt nektek, míg nem járt a babád? Lábfejes? Vagy kiscsizmával lábfejnélküli? És kesztyűt adtál még rá? Talán hülyék a kérdéseim, de ugye első baba és fogalmam sincs még, hogy lenne a legjobb. Januárban lesz 1 éves, ha már akkor elkezd járni, akkor érdemes nem lábfejeset venni?

2010. szept. 8. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan vegyél neki lábfejeset.

Egy évesen egyáltalán nem biztos, h járni fog, főleg nem magától, hosszabb sétákra.

2010. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már most szeretne felállni, felkapaszkodik rajtunk térdre, aztán fel is áll, ezért gondolom, hogy pár hónap múlva el is indul.
2010. szept. 8. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
hú overált még 5 évesen is használni fog a fiam, most 2,5 éves. tényleg fontos, h legyen, mert a hideg, az hideg:) az ellen ez véd. nekünk külön van overál sétához és külön kabát vásárláshoz. de az is lehet, h ekkora méretben is lehet már kapni kantáros gatyás - kabátos overált és akkor csak azt kell vennetek, a kocsiban csak kabátot adsz rá, sétához sígatyát is.
2010. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első hozzászóló vagyok. Lehet kapni olyan overallt, aminek lecsatolható a lábfeje, szerintem keress olyan fajtát. (az Aldi-ban szokott ilyen lenni akciósan tél elején, vagy vehetsz bababoltból, Tesco, illetve aukciós oldalakon is nagyon jókat lehet kapni, olcsón.) Ezeken a típusokon a kézrész is lecsatolható. (az én fiam nem szerette, most se szereti a kesztyűt, így mi mindig lecsatoltuk)

2010. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltam (vagy hasonlóra) Lehet kapni amúgy nadrág kabát kombinációba is, de én 7 hónaposra nem ajánlom. Én most fogok olyat venni a fiamnak. Az overall szerintem jobb, mert abból véletlen sem tud kint lenni a dereka, meg az alatta lévő ruházat. De ez csak az én véleményem.


első hozzászóló

2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, köszi!!!
2010. szept. 8. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is az overál mellett vagyok.Nekem 19-20hós lesz a kisfiam most télen és már most nézegetem a overálokat milyet vegyek majd neki.Nekünk mikor pici volt akkor volt egy kék macis lábfejes overálunk egy pamutos vastag lábfejes overál.És anyukámtól is kaptunk egy világoskék overált ami már lábfej nélküli volt,és milyen jó,hogy kaptuk mert mi se gondoltuk hogy ezen a télen elindul a babánk.7 hónaposan állt fel először 8.5 hósan meg elindult egyik napról a másikra teljesen egyedül.Bár akkor még csak 4-5 lépest tett meg egyszerre.Olyan gyorsan megtanult menni, hogy februárba a nagy hóba már úgy kotort minta legalább már fél éve tudna járni.:)

Ebből ki indulva érdemes olyan overált venni aminek a lábfej rész lecsatolható.

2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!