Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám súlya egyik...

4 hónapos babám súlya egyik napról a másikra 40 grammal csökkent. Normális ez? Semmi furcsát nem észleltem rajta (pl. nem volt hasmenése).

Figyelt kérdés
nagyon megijedtem, még soha nem tapasztaltam ilyet. minden este mérem a súlyát. csüt.-ön kapott 2 oltást. lehet, hogy amiatt van ez? mit gondoltok? nálatok is volt már ilyen?
2008. dec. 15. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
40 grammot okozhat egy kisebb kaka vagy pisi is, szerintem semmi okod az aggodalomra, pláne nem napi szinten. Ha két hét alatt tapasztalsz fogyást, az talán gond, de felesleges naponta mérni.
2008. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a gyerekorvos is azt mondta, hogy elég hetente mérni, de én nem bírom megállni, hogy fürdés előtt ne tegyem rá a digitális csecsemőmérlegre, amin pillanatok alatt megmérem a súlyát.
2008. dec. 15. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel sztem sincs smmi gond,én jómultkor lemértem pisi előtt,utána rögtön pisilt egyet,gondoltam,megmérem megint: 20 g-mal lett kevesebb!!! Úgyhogy nyugi,tényleg a heti átlagot nézd!!!


14 hetes anyuka

2008. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, lányok!
2008. dec. 15. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van,és enni sem eszik minig egyformán,ne aggódj semmi baj.Van hogy nálunk is egyik napról másikra 70 grammal kevesebb,de heti átlagban hízott,ez a lényeg.
2008. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. minden jót kívánok!
2008. dec. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!