Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel takarjátok be a babát...

Mivel takarjátok be a babát alváshoz?

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy hálózsákban van, pléddel vagy paplannal?

És ha pléddel, akkor m ilyennel? Nem izzad meg a 100%polieszter alatt? Vagy milyen anyagból lenne a legjobb? Láttam a kínálatban bambusztakarót, pamuttakarót is. Köszönöm.


2022. jan. 17. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Semmivel. Tilos ! Ezért van a halozsak, hogy ne fulladjon bele a takaróba.
2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Semmivel. Se hálózsák, se takaró. Mindkettőt utálta. Úgy öltöztettem fel hogy ne fázzon.


Most 3 éves, már magától takarózik de szerintem egy éjszaka nincs rajta összesen egy órát sem, mert végül mindig odébb rúgja.


Amúgy minek a hálózsákra még egy takaró is?

2022. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én egy kis pléddel szoktam, hónaljtól lefelé. Anélkül se fázik, direkt abban altatom, amiben egyébként is elvan napközben, csak ha betakarom, valahogy békésebben alszik. Próbáltam, de a hálózsákot nem viseli el. Nem izzad bele ebbe, sima kis plüssös vagy kötött plédjei vannak, nem olyan melegek.
2022. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Evszaknak es homersekletnek megfelelo halozsakban alszik. Nem kell semmi mas.
2022. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Párna huzat, meleg a lakás a sima takarót nem bírja.
2022. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Se hálozsák, se takaró, se túlfűtés, babának fulladásveszélyes. 3 éves koruk körül kaptak paplant, addig plüssrugiban aludtak.
2022. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Semmivel nincs betakarva, életveszélyes. Egyszer volt hogy deréktól lefelé egy textilpelust raterítettem mikor fázni kezdett alvás közben.
2022. jan. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem használunk hálozsákot.

Pléddel takarom be, vékonnyal. Az bőven elég neki.

2022. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt hálózsákja, mert nem bírta. Plédje volt. Body, rugi, pléd. Nem fázott meg. (hozzáteszem, panelban lakunk, itt meleg van ha kell, ha nem :))
2022. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!