Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám 14 hónapos kislány...

Hogy tudnám 14 hónapos kislányom elalvási szokását megváltoztatni probléma mentesen? A különféle altatási praktikák (suttogó, hagyd sírni stb. ) nálunk nem váltak be.

Figyelt kérdés
Ebéd után és este is szopizás közben alszik el. Ez eddig mindkettőnknek jó volt - korábban azért próbáltam változtatni, mert anyukám többször is nemtetszését nyilvánította ki. Mivel kislányom megszületése után 1 hétig az intenzíven volt, aztán 1 hónapos korában kezdett csak el szopizni, szerintem mindketten nagyon értékeljük és szeretjük ezeket a pillanatokat. Tervezzük a kistesót, jövő év elején szeretnék teherbe esni, orvosom tanácsolta, hogy jó lenne a szopizást 3-4 hónapra pihentetni. Hogy tudnám probléma mentesen megoldani? Térjünk át tápszerre vagy tejpépre és úgy bújjunk össze? Kislányom a cumisüveget nem fogadja el. Ha csak melléfekszem azt hiszi játszunk és újra felpörög. Járt valaki hasonló cipőben?
2010. szept. 9. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
szoptatás mellett is teherbe lehet esni. S olyankor megváltozik a tej íze leszokik magától. Ne bántsd., Nem lehet olyan sürgős a kistesó.
2010. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

A kistesó miatt igazán nem kell abbahagyni a szoptatást. Én se tervezem. Sőt, terhesen is lehet szoptatni. Te választasz.

[link]

2010. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor is terhes lehetsz ha szoptatsz, emiatt ne hagyjátok abba.
2010. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. szept. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!