Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt ajánlotok esős...

Milyen cipőt ajánlotok esős időre? Melyik márka nem ázik be? A gumicsizma nem vált be, mert nagyon beleizzadt a lába a másfél éves fiamnak.

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ami kívül-belül bőr, az elméletileg ok. legalábbis nálunk a jó minőségű cipők eddig még soha nem áztak be. (elefanten, pediped, nike).
2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Múlt hétvégén vettünk őszi cipőt, deichmannban nike, tiszta bőr kivűl, 6000ft, fiús barna a lány fehér, magamnak is fehéret vettem, meg egy fehér cipőpasztát, minden nap járunk játszótérre eső után is, nem ázik be, ha koszos letörlöm, átpasztázom, és mint az új szép tiszta!

Néztem elephanten cipőket mert egy árban vannak, de mindegyikben van velúr rész, ami beázik, takarítani nem lehet nehezen szárad! Ez bejött!

2010. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a bőr cipők szerintem is jók, de van a nikenak egy magasabb szárú, gumis fűzős, tépőzáras változata, ami elég jó, de Mo-on eddig csak használtat láttam....asszem nike husle kid
2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2010. szept. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!