Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ébredés után szoktatok...

Reggel ébredés után szoktatok a babátoknak egy pisilési-kakilási időt adni az éjjeli pelenkába, mielőtt tisztába teszitek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 09:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam várni, de csak pár (max 5) percet, mert mindig ébredés után kakil. Elkezd fészkelődni, van egy jellegzetes grimasza, felhúzza az egyik lábát, és rotyogtat. Ha pár perc után nem látom a kakilás jeleit, akkor cserélem.

Nem spórolni akarok ezzel, csak elkerülni azt, hogy pelenkázás közben engem érjen az amyatejes sz.rcunami. Az elején pàrszor volt ilyen baleset. Nincs is jobb annál, mint az éjszaka közepén sz.rt pucolni a padlóról, az ágyról, meg magamról :D

2022. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A pisit megvárom bár ébredés után pár percen belül jön is.

A kakit már nem.

Inkább tisztába kakiljon.

Amúgyse állt még be neki a dolog rendesen.

16 hónapos a kisfiam.

2022. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Az én fiamnál is volt ilyen, cserélem a pelusát reggel, látom, hogy készül kitörni a pisi a fütyijéből (állt neki), visszahajtottam a pelenkát és éreztem, hogy belepisil. Végzett, újra leveszem róla a pelust, venném elő az újat, erre sugárban lefosott, egymás után több löketben.
2022. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkel,cicire teszem körülbelül 10 -20-30 percig,addig van hogy kakál,aztán cserélem ki a pelust. Együtt ébredünk,addig én is felébredek. 😉
2022. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen. 8-9 között ébred, és 10-11 körül szinte mindig kakil. Ha nincs nagyon sok pisi a pelusban, én rajta hagyom, amíg nem kakil
2022. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha tele van csere, ha nemnagyon pisis még rajta hagyom még.
2022. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!