Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhat, ha egy babának...

Mire utalhat, ha egy babának nagy a feje? Nem túl nagy, csak nagyobb, mint az átlag. Doktor néni szerint.

Figyelt kérdés

Ma voltunk 15 hónapos oltáson, és a doki néni szerint nagy a kisfiam feje. Nagyon megijesztett. Kérdeztem, hogy az miért baj és mire utalhat, annyit mondott semmi... semmi... még nincs 2 éves.


Nem akart megijeszteni a válasszal vagy tényleg lényegtelen 2 éves koráig?


Leírom a paramétereit, hátha valaki tud okosat mondani. Szóval 15 hónapos, 9900 gr és 77 cm, fejkörfogata 48,5 mellkörfogat 44. Tényleg nagy a feje?Nálatok mennyi volt ennyi idősen?


Köszönöm.


2010. szept. 9. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiam 38as fejkörfogattal született.

Most 9 hósan 48 cm a feje.


Dokinéni fél évesen mondta, hgy valószínű később tud majd egyedül megülni pl. mert nagy a feje. De nyugodjak meg, nem jelent semmit, neki mindkét fiának nagy volt a feje.

2010. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

18.09-es vagyok megint.

az én babám is 38-as fejjel született

2010. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!