Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van pár cseppnyi előtej,...

Ha van pár cseppnyi előtej, be fog indulni a rendes is?

Figyelt kérdés
Tegnap 13:15-kor szültem. Kislányom 2750 grammal született, ma mérték fogyott 50 grammot.kellene neki tapszer? így még jobban le fog fogyni
2022. jan. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élettani fogyás. Minden baba fogy. Hogy be fog-e indulni a tejed, azt nem lehet tudni. Sokat tedd mellre a babát és akkor jó esélyed van rá, de sajnos ez sem garancia.
2022. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb abban a pillanatban indult be ahogy kiléptünk a kórházból, pedig már ki is váltottuk a tápszert. De mire hazaértünk, úgy bedurrant, hogy aludni alig bírtam. A kórházban anyatej pótlást kapott cumisüvegből, de közben folyamatosan mellen is volt. Szép is volt hál istennek a technikája.

Átalagosan egyébként a 3-4.napon van a tejbelövellés. Így ha szorgalmasan mellen van, akkor biztos nálatok se lesz gond.

2022. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neki az a pár csepp előtej pont elég is, rendkívül sok tápanyag van benne, emellett picike a gyomra. Tedd sokszor cicire és nem lesz gond.

Én hétfőn szültem, szerda délelőtt lövellt be a tej, alig tudtam hozzáérni a cicimhez, hálistennek ügyesen szopizott a babám de pluszba még kézzel is le kellett fejnem, hogy kicsit jobb legyen.

Ha jól emlékszem 200got fogyott a kórházban. Ez is normális. Gyorsan visszaszedik a súlyt.

2022. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.nap indult be a tej, par órával később hogy hazajottunk a kórházból. Gyorsan visszaszedte magára, amit fogyott az első napokban. A kórházban egyszer kapott tapszert, mert elég sokat fogyott es sárga volt, de itthon már egyáltalán nem kellett tápszer, es nem is volt később se gond a szoptatassal.
2022. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!