Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba szépen nyúl...

6 hónapos baba szépen nyúl nyitott tenyérrel mindenért, mind kettő kezével, azonban a nap további részében a jobb keze ökölben van. A bal az nem, azt szépen nyitva tartja. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit megnyomódott még a pocakban és most így jelentkezik. Lehet hogy van egy kis izom feszessége, amit érdemes tornáztatni.


Mi hasonló okból járunk vele gyógytornára és úszásra. Csak nálunk mindkét kéz érintett volt. Egy hónap alatt is olyan sokat javult hogy mire neurológus orvoshoz kerültünk, ő már azt mondta, nem is látszik az eredeti probléma, ami miatt elkezdtük.


Ha elviszitek egy Dévény felmérésre, kiderül.

2022. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Járunk devenyeshez, de ő azt mondja, mivel a játékokért szépen nyitott tenyérrel nyúl így nincs gond, csak nekem zavaró ez azért.
2022. jan. 24. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd szépen lassan elkopik szerintem, ezek nem egyik napról a másikra történnek.
2022. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez van,csak ő már 7 hónapos. Egy ideig mindkét kezét érintette a dolog,mostmár szinte csak a bal keze van ökölbe. Én ki szoktam nyitogatni az ujjait hogy nyitott legyen a tenyere. Van mikor bejön és használja is szépen van mikor visszazárja.

Mivel szépen nyúl a játékokért így én nem aggódom.

2022. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!